Принцип работы и преимущества зарядных станций для электромобиля

Принцип работы и преимущества зарядных станций для электромобиля

Сучасний світ невпинно рухається вперед і стрімко розвивається в різних галузях. Людство переходить до використання більш екологічних видів транспорту, з-поміж яких широкого розповсюдження набули новітні електромобілі. Проте кожний власник такої специфічної техніки стикається з питанням про заряджання батареї електрокара. Насправді цей процес досить легкий, а труднощі виникають саме з місцями зарядки. В таких випадках рятує облаштована домашня зарядна станція для електромобілів.

Що варто знати про зарядні станції для авто?

Якщо ви не знаєте, як вибрати зарядну станцію для свого електрокара, потрібно ретельно продумати всі аспекти, опрацювати інформацію щодо пристрою. Для зручного та швидкого заряджання треба вибирати обладнання, що найбільше підходить під характеристики машини, електромережі та потреби власника.

Якщо ви хочете придбати станцію для власного використання, вам підійде простий варіант без online-білінгу. Коли ж ви плануєте заробляти на електрозаправці, вибирайте «розумну» зарядну станцію, що зможе брати оплату з клієнтів.

Принцип роботи та переваги зарядних станцій для електромобіля

Як вибрати зарядну станцію для дому?

Домашня зарядна станція для авто не вимагає високих потужностей електромережі й особливого місця для її розміщення. Обладнання можна легко розташувати на стіні гаража чи спеціальній стійці. Купуючи домашню зарядку, обов’язково треба звернути увагу на відповідність роз’ємів авто та кабелю пристрою. Стандарти роз’ємів зарядних станцій визначаються чотирма основними типами:

Для вдалої покупки потрібно також розуміти, як працює зарядна станція для електрокара – на постійному чи змінному струмі. Швидкісні електрозаправки працюють на постійному струмі та заряджають дуже швидко. А звичайні станції – заряджають на змінному струмі до 12 годин.

Найкращі електромобілі доступні для кожного!

Кожен охочий може спробувати та протестувати електромобіль. Компанія Avis Leasing дає змогу справдитися будь-яким мріям, адже пропонує широкий спектр послуг у сфері купівлі та продажу автівок. Avis пропонує лізинг авто на вигідних умовах. Усі машини придбані новими, наша компанія – їх єдиний власник. Тому можливим є також продаж авто після лізингу. З-поміж популярних пропозицій від Avis Leasing великий попит мають:

Компанія Avis уже 25 років формує ідеальні автопарки в Україні, щоб кожен клієнт залишився задоволеним надовго.

Mail