Як отримати електрокар в приватний лізинг?

Електричні автомобілі в лізинг, уже в Україні

Як отримати електрокар в приватний лізинг?

 

Це ваш новий рівень мобільності

Avis Україна надає в приватний лізинг сучасні європейські електричні автомобілі, придбані в Німеччині - Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance. Ці електромобілі мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг AvisMAX, з максимальним сервісом.

Ви плаваєте в басейні в той час, коли ми організовуємо вам ТО

Оплачувати за користування автомобілем можна помісячно, і при цьому отримати повний пакет сервісу all inclusive, в який входить все: від його оформлення та повного страхування до регулярних ТО, заміни та зберігання шин, доставки на СТО і повернення.

Уявіть тільки, що ви плаваєте в басейні в той час, коли ми організовуємо вам ТО. Ви зможете зекономити купу часу на себе, свою родину чи свої справи, а час – це найцінніше. Навіть якщо ви спланували поїздку на автомобілі, а з ним щось трапилось, ви поїдете туди в будь-якому разі, бо ми надамо вам підмінний автомобіль (якщо ваш потребує ремонту). Тож, ви можете розслабитися та насолоджуватися подорожжю.

Термін приватного лізингу може бути від року до чотирьох, а потім ви зможете повернути автомобіль нам або викупити його за залишковою вартістю.

Автомобілі видаються повністю зарядженими

Електрокар ID.5 можна отримати в приватний лізинг в головному офісі Avis Україна в Києві по вулиці Ямська, 72. Менеджери Avis Україна проводять інструктаж із користування електричними автомобілями та розповідають все, що необхідно знати, коли вперше сідаєте за кермо електрокару. Автомобілі видаються повністю зарядженими - київська станція Avis Україна оснащена двома швидкісними зарядними станціями Yasno, потужністю 22 кВт, які дозволяють одночасно заряджати два електромобіля.

Вартість електромобіля в приватний лізинг можна розрахувати із менеджером Avis Україна, Павлом Тригубою: +38 067 462 05 20

Mail