Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Луцьку: переваги сучасності

Лізинг авто в Луцьку: переваги сучасності Лізинг авто в Луцьку – вигідне інвестування в автомобіль, яке відрізняється простотою свого оформлення. Це своєрідний спосіб придбання нової автівки за такою формою кредитування, яка більше схожа на її покупку в розстрочку. В європейських державах такий вид купівлі авто є дуже розповсюдженим. Не стала винятком і Україна, де лізинг авто стрімко набирає популярність серед населення.

Чому саме автолізинг?

У нашому стрімкому житті край важливим є швидке переміщення з однієї точки в іншу. Це можливо за наявності власного авто. Проте не кожен має потрібну суму коштів на придбання такої доволі дорогої речі. Тому саме послуга автолізингу, яка вже досить добре відома в Луцьку та за його межами, розширює можливості людей для придбання омріяного транспортного засобу. Покупка автомобіля в такий спосіб відбувається в декілька етапів:

  1. Майбутній покупець знаходить бажану автівку. Якщо транспортний засіб знайдено самостійно, клієнт звертається до лізингової компанії та надає пакет потрібних документів.
  2. Автовласник сплачує перший авансовий внесок за легковик.
  3. Компанія-надавач послуги купує транспортний засіб і передає його у використання клієнту на вказаний у договорі термін.
  4. Користувач оплачує встановлені платежі та на умовах договору користується автотранспортом. Залежно від типу лізингу, машина переходить у власність клієнта чи лізингової компанії після закінчення строку, вказаного в договорі.

Розповсюдженими є фінансовий та оперативний лізинг авто. Другий варіант передбачає, що клієнт користується автівкою певний час, а потім повертає її компанії. Фінансовий лізинг – це використання автомобіля протягом більш тривалого терміну з наступним переходом ТЗ у власність орендаря.

Переваги покупки автівок у лізинг з Avis

Компанія Avis надає послуги автолізингу як фізичним, так і юридичним особам. Пропозиції для організацій передбачають оптимізацію податкових витрат, збереження інвестиційної привабливості, змогу подачі самого предмету лізингу як заставного майна. Лізинг для приватної особи має такі переваги:

Покупка авто в лізинг у Луцьку з компанією Avis надасть вам також такі переваги, як швидке оформлення документів, велику кількість автівок для вибору, можливість довгострокової оренди авто.

Що треба для оформлення лізингової угоди в Луцьку в компанії Avis?

Компанія Avis – справжній помічник у сфері придбання автотранспорту. Процедура оформлення авто дуже проста та не потребує додаткових витрат:

Після опрацювання документів компанія передає в користування клієнтові автомобіль і надає повний пакет послуг до нього. Avis – лідер із продажу автомобілів у лізинг у Луцьку Avis пропонує мешканцям і гостям міста широкий спектр послуг автолізингу. Кожен охочий має змогу отримати машину в довгострокову оренду, оперативний чи економ-лізинг.

Avis Leasing забезпечує широкий вибір моделей автівок різних брендів. Також ми пропонуємо електромобілі у лізинг, що дає змогу потенційному власнику відчути всі переваги сучасного безшумного транспортного засобу та додатково зекономити кошти, які витрачаються на пальне.

Показать все
Mail