Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Луцьк - одне з міст України, на території якого після децентралізації спостерігається активний розвиток малого і середнього бізнесу. Однак далеко не кожному власнику або керівнику компанії доступна покупка нового автомобіля. Тому все більшу популярність завойовує придбання авто б / у в лізинг в Луцьку. Оформити лізингову угоду на максимально вигідних умовах допоможуть фахівці нашої компанії, які мають великий досвід професійної діяльності.

Переваги автолізингу

Послуги автомобільного лізингу користуються попитом не тільки в європейських країнах, але і в Україні. Багато підприємців вважають за краще купити авто в лізинг в Луцьку з наступних причин:

Лізингова угода на придбання автомобіля для юридичних осіб - це відмінна можливість оформлення договору без використання пущених в обіг коштів фірми.

Основні види лізингу авто в Луцьку

Компанія AVIS пропонує жителям Луцька та інших обласних центрів України, наприклад, Дніпра чи Харкова, можливість оформити такі види автолізингу для юридичних осіб:

Вибір кращого вигляду співпраці залежить від основних завдань і цілей покупки машини, які рухають клієнтом. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете не тільки найвигідніші умови, а й можливість отримання кваліфікованої консультації фахівця. Також ми готові допомогти у вирішенні юридичних питань щодо угоди, що укладається. Зв'язавшись з нами, ви зможете отримати докладну відповідь на питання, що цікавлять і допомогу у виборі машини, яка максимально відповідала б вимогам не тільки за ціною, але також по класу, роком випуску і іншим важливим параметрам.

Показать все
Mail