Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг (Хмельницький): швидкий спосіб отримання машини

В сучасному світі наявність автомобіля – це необхідність, а не розкіш. Щоб щоденно вирішувати безліч питань, людина повинна бути мобільною, вільно переміщатися містом, вчасно приїжджати на зустрічі. Тому не дивно, що лізинг авто має сьогодні такий попит. Ця послуга дає можливість отримати будь-який автомобіль у довгострокову оренду. Клієнт може також викупити транспортний засіб, якщо виникне така потреба. Якщо вас цікавить виключно оренда автомобіля, найбільш прийнятним буде оперативний лізинг авто. Така послуга стане в нагоді бізнесменам, які прагнуть періодично оновлювати свій автопарк. Договір зазвичай укладається на 2–4 роки, оскільки з часом автомобіль фізично та морально старіє, і з’являються новіші моделі. Для людей, які планують згодом викупити транспортний засіб, підійде фінансовий автолізинг. Таким чином ви зможете протягом дії угоди повністю викупити машину, переоформити її на себе, а також застрахувати.

Де взяти авто в лізинг (Хмельницький)

Якщо ви живете в місті Хмельницький, авто в лізинг можна взяти в AVIS Leasing. Це компанія, в якій працюють професіонали з великим досвідом. Фахівці допоможуть підібрати машину, яка найкраще підходить під ваші потреби. Вони також складуть вигідний для вас договір, в якому будуть обумовлені всі деталі: від марки автівки до проведення технічного обслуговування. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, працівники компанії нададуть вичерпну відповідь та пояснять всі нюанси. AVIS Leasing – компанія з багаторічною історією, яка є частиною міжнародної групи AVIS. Провайдер послуг мобільності, який вже понад 25 років обслуговує великі українські підприємства, нещодавно розширив сферу своєї діяльності, пропонуючи вигідні умови лізингу фізичним особам.

Щоб оформити лізинг для приватної особи або компанії, необхідно вибрати автомобіль, який ви хочете орендувати, залишити заявку на сайті AVIS Leasing або зателефонувати менеджерам. Крім того, треба надати необхідні документи. Після перевірки кредитної історії та узгодження деталей підписується договір, і ви отримуєте бажаний транспортний засіб.

Переваги придбання машини в лізинг

Довгострокова оренда авто набагато краща, ніж придбання транспортного засобу в кредит. Наведемо деякі з переваг автолізингу:

  1. Лізингодавець бере на себе всі питання, пов’язані з технічним обслуговуванням та ремонтом машини. До договору можна також додати оплату страхування за транспортний засіб.
  2. Лізингоотримувач не повинен надавати додаткове заставне майно. Єдиним забезпеченням буде автомобіль.
  3. Регулярні платежі за лізинг авто в Україні (Хмельницький) набагато нижчі, ніж щомісячна плата за автокредитом.
  4. Підписання договору відбувається максимально швидко.
  5. Для оформлення угоди клієнту необхідно подати мінімальний пакет документів. Для фізичної особи це паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія та виписка з банку.

Крім того, оформлюючи автолізинг, юридичні особи можуть суттєво зекономити на оподаткуванні, не сплачуючи ПДВ протягом дії договору.

Не зволікайте та вибирайте автомобіль своєї мрії. Хмельничани мають можливість скористатися послугами лідера ринку – компанії AVIS Leasing. Лізинг авто (Хмельницький) – вигідна інвестиція в корисну справу. Кожен клієнт має можливість вибрати саме той автомобіль, який найкраще підходить саме йому. Наприклад, якщо ви відповідально ставитесь до захисту довкілля, AVIS Leasing запропонує вам електромобілі у лізинг. У вас з’явиться надійна машина, яка мінімально впливатиме на природу. Взагалі в автопарку компанії понад 3 500 машин, тож навіть вибагливий водій зможе підібрати собі ідеальний транспортний засіб.

Показать все
Mail