Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Хмельницькому

Лізинг авто з кожним роком набирає все більшої популярності не тільки в європейських країнах, але і в великих містах України, включаючи Хмельницький. Такий попит на автолізинг пов'язаний не тільки з постійним збільшенням кількості машин і зміною звичного для сучасної людини ритму життя, але також з вигідністю самої угоди. Лізинг б / у авто в Хмельницькому приваблює підприємців міста своєю прозорістю і простотою. Висновок такий угоди не передбачає додаткових зобов'язань, окрім спочатку узгоджених сторонами і чітко прописаних в укладеному договорі. Автолізинг б / у машин в Хмельницькому можна на максимально вигідних для комерційних організацій умовах оформити на сайті avisleasing.com.ua.

Переваги придбання машини з AVIS Leasing

Компанія AVIS Leasing має європейське коріння та пропонує клієнтам максимально вигідні умови в Хмельницькому для оформлення авто в лізинг. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта і намагаються максимально задовольнити наявні побажання. Великий автопарк дозволяє нам запропонувати оформлення угоди на автомобіль, що цікавить вас моделі і року випуску. Також при складанні договору в нього можуть бути включені додаткові витрати, наприклад, на технічне обслуговування транспортного засобу та страхування.

Серед основних переваг автолізингу для підприємців і юридичних осіб можна виділити наступне:

Досвідчені співробітники нашої компанії готові запропонувати підприємцям кращі умови автолізингу, виходячи з потреб і основних завдань.

Види автолізингу

На сайті avisleasing.com.ua ви можете переглянути детальну інформацію про варіанти оформлення машини в лізинг в Хмельницькому. Серед підприємців найбільшою популярністю користуються такі види лізингових угод:

Наші досвідчені консультанти допоможуть зробити вибір оптимального саме для вас варіанти укладення договору, з огляду на поставлені перед власником компанії завдання і цілі.

Показать все
Mail