Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Купити машину в лізинг в Миколаєві

Сьогодні для придбання сучасної, презентабельною і комфортною машини зовсім не обов'язково вішати на себе тягар автокредитного договору, умови якого передбачають наявність високих відсотків і переплат. Набагато більш вигідним для юридичних осіб буде оформлення автомобіля в лізинг в Миколаєві і інших обласних центрах України. Цей тип співпраці передбачає максимально прозорі послуги, доступні ціни та лояльні умови. Завдяки фахівцям avisleasing.com.ua ви зможете купити б / у авто в лізинг в Миколаєві на максимально вигідних для клієнта умовах.

Різновиди лізингу авто в Миколаєві

Лізинговий автомобіль - відмінне капіталовкладення, адже в залежності від умов договору, що з лізингодавцем договору ви можете отримати ряд переваг. На сьогоднішній день більшість підприємців вважають за краще укладення договору з лізингодавцем, що відноситься до однієї з наступних категорій:

Вирішивши оформити автолізинг, ви можете прописати в договорі додаткові витрати, наприклад, технічне обслуговування, страхування або ремонт транспортного засобу. Оплата таких необхідних послуг може здійснюватися як за рахунок лізингоодержувача, так і за рахунок лізингодавця.

Чому підприємцям вигідно купити машину в лізинг в Миколаєві?

Автомобілі в лізинг в Миколаєві пропонуються на максимально вигідних для юридичних осіб умовах. При оформленні договору в нашій компанії ви зможете оцінити такі переваги угоди:

Щоб уточнити, чи потрібна, тонкощі укладання угоди і залишити заявку, телефонуйте нам за вказаною на сайті avisleasing.com.ua номером телефону. Досвідчені фахівці компанії практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє нам максимально задовольняти побажання лізингоодержувачів щодо класу транспортного засобу, його моделі та року випуску. Також ми готові запропонувати максимально вигідні та прозорі варіанти співпраці, які задовольнять обидві сторони.

Показать все
Mail