Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Миколаєві

Якщо ви бажаєте скористатися лізингом авто в Миколаєві, компанія Avis запропонує цю послугу на вигідних умовах. Найближча прокатна станція є в Одесі, де можна отримати всю потрібну інформацію і послугу автомобіль в прокат чи в лізинг. Довгострокова оренда авто дає змогу отримати автомобіль, що буде проходити технічне обслуговування коштом лізингодавця.

Різновиди лізингу авто в Миколаєві

Отримання авто в лізинг у Миколаєві є сервісом, яким можуть скористатися як приватні клієнти, так і представники бізнесу. Для перших він стає можливістю «відчути» автомобіль, декілька років покористуватись ним, а вже потім ухвалити рішення щодо доцільності викупу. На відміну від традиційної орендної угоди, кінцевий викуп транспортного засобу не обов’язковий.

Якщо розглядати оперативний лізинг авто – це послуга, що забезпечує гнучкі можливості для юридичних осіб. Можна отримати автомобіль на певний період для вирішення бізнес-задач. Такий різновид орендної угоди зменшує фінансове навантаження на компанію. Виплати складаються з щомісячних платежів (сума визначається індивідуально).

Компанія Avis бере на себе всі витрати щодо ремонтного обслуговування, страхування, заміни шин, оформлення документів. Тож лізингоотримувач може без зайвих турбот користуватись автомобілем, тільки заправляючи його чи заряджаючи батареї, якщо йдеться про електромобіль.

Особливості отримання авто в лізинг у Миколаєві

Якщо ви бажаєте купити авто в лізинг у Миколаєві, маєте звернутися до одного з наших офісів у Києві Одесі, Харкові, Львовічи Дніпрі. Після підписання документів та узгодження всіх питань здійснюється доставлення автомобіля до Миколаєва. Лізинг авто має такі особливості:

Компаніям, щоб отримати у Миколаєві авто в лізинг, потрібно надати фінансовий звіт за останні два роки. Це підтвердить платоспроможність і здатність вносити щомісячні виплати. Послуга надається винятково тим організаціям, які працюють в Україні на офіційних умовах і справно сплачують податки в державний бюджет.

В лізингу у компанії Avis Україна наразі більше 3000 автомобілів. Транспортні засоби представлені в безлічі категорій, з-поміж яких можна виділити хетчбеки, седани, авто з гібридними двигунами, кросовери, позашляховики, мікроавтобуси. Крім звичних автомобілів із бензиновими та дизельними двигунами, доступні електромобілі в лізинг із різними показниками ємності батарей, запасу ходу на одному заряді.

Лізингоотримувач може вибрати оптимальний автомобіль за типом двигуна, об’ємом багажника, кількістю пасажирських місць, швидкістю, прохідністю й іншими характеристиками. По завершенню строку лізингу можна повернути авто назад, вибрати інший транспортний засіб або стати повноцінним власником автомобіля, викупивши його за зазначену вартість, від якої вже відмінусовані сплачені місячні платежі.

Показать все
Mail