Умови користування Веб-сайтом

Угода користувача веб-сайтом Avis


Веб-сайт належить Avis Budget Services Limited ("ABS"), зареєстрованому в Англії з номером 01972749 і зареєстрованим офісом Avis House, Park Road, Bracknell, Berkshire, RG12 2EW. Компанія з іноземними інвестиціями VIP-Rent (ліцензіат AVIS в Україні), зареєстрована в Україні за номером 25264533 та має офіс 72, м. Київ, 03150, Україна, 03150, Україна. Для цілей цих Умов використання "ми", "наші" та "нас" відносяться до АБС. Будь ласка, уважно перегляньте Умови, перш ніж користуватися цим веб-сайтом. Використання Вами цього веб-сайту вказує на вашу згоду на обов'язковість цих Умов та Положень.

 

Захист інформації


Будь-яка особиста інформація, яку Ви надаєте нам під час користування цим веб-сайтом, буде використовуватися відповідно до нашої Політики конфіденційності. 

 

Права власностіУсі торгові марки, авторські права, права на бази даних та інші права на інтелектуальну власність у матеріалах цього веб-сайту (а також організація та макет цього веб-сайту) разом із основним програмним кодом належать або безпосередньо нам, або нашими ліцензіарам. Без нашого попереднього письмового дозволу Ви не можете копіювати, модифікувати, змінювати, публікувати, транслювати, розповсюджувати, продавати або передавати будь-який матеріал з цього веб-сайту або базовий програмний код повністю або частково. Однак вміст цього веб-сайту може бути завантажений, надрукований або скопійований для особистого некомерційного використання.

 

Прийнятне використанняВи можете використовувати цей веб-сайт відповідно до цих Умов та, у будь-якому випадку, для законних та належних цілей, які включають дотримання всіх застосовних законів, правил та кодексів практики у Великобританії або іншій юрисдикції, з якої ви маєте доступ до цього Веб-сайту.

Зокрема, ви погоджуєтесь, що не будете:


Без шкоди для будь-якого з наших інших прав (будь то законом чи іншим чином), ми залишаємо за собою право:

 

Зміни на цьому веб сайті Ми можемо будь-коли вдосконалювати або змінювати інформацію, послуги, продукти та інші матеріали на цьому веб-сайті або закрити цей веб-сайт у будь-який час без попередження. Ми також можемо змінювати ці Умови у будь-який час, і такі зміни набирають чинності відразу після опублікування оновлених Умов на цьому веб-сайті. Відповідно, Ваш постійний доступ або використання цього веб-сайту вважається вашим прийняттям оновлених Умов.

Цей веб-сайт може містити посилання на інші інтернет-сайти. Ми не підтримуємо будь-які такі веб-сайти, і ми не несемо відповідальності за інформацію, матеріали, продукти чи послуги, що містяться на них або доступні через ці веб-сайти. Ваш доступ та використання таких веб-сайтів залишається виключно на ваш власний ризик.

 

Обмеження відповідальностіНі в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, спеціальні, каральні, зразкові чи непрямі збитки або збитки будь-якого виду, що виникли внаслідок доступу до цього веб-сайту, використання цього веб-сайту або будь-якої інформації, що міститься в ньому, включаючи втрату прибутку і т.п., незалежно від наміру сторін, незалежно від того чи вони виникли в результаті порушення договору, правопорушення (включаючи недбалість), відповідальності за продукцію чи іншим чином, навіть якщо враховується можливість такого збитку.

Ніщо в цих Умовах не повинно виключати або обмежувати нашу відповідальність за смерть або особисте ушкодження, спричинені недбальством або шахрайським розбещенням.

 

Відмова від гарантіїУ максимально дозволеному законодавством порядку, ми відмовляємося від усіх передбачуваних гарантій стосовно інформації, послуг та матеріалів, що містяться на цьому веб-сайті. Вся така інформація, послуги та матеріали надаються "як є" та "коли доступно" без будь-яких гарантій.

Avis та її працівники не несуть жодних гарантій або відповідальності за правильність та повноту наданої інформації. Більш того, компанія Avis не несе жодної відповідальності за прямий чи непрямий збиток, заподіяний відвідувачам веб-сайтів або третіх сторін будь-яким способом, пов'язаним із використанням цих веб-сайтів та наданою на них інформацією.

Інформація, надана на веб-сайтах Avis, ні в якому разі не повинна стати договірним змістом. Зокрема, зміна цін, дані про доступність та інші зміни змісту веб-сайтів залишаються у будь який час. Зверніть увагу, що деякі автомобілі, представлені на веб-сайті, не завжди доступні на всіх станціях.

Avis не надає жодних гарантій, що маються на увазі або певних, що будь-яка частина сервісу буде безперервною, без помилок, без вірусів, своєчасна, безпечна, точна, надійна або будь-яка якість пов'язана із якістю, що вміст безпечний для завантаження будь-яким способом. Ви розумієте та погоджуєтесь, що ні Avis, ні інший учасник сайту та його служби не надає професійної консультації в будь якому вигляді, та що використання такої поради чи іншої інформації виключно є Вашим власним ризиком і без нашої будь-якої відповідальності.

 

Компенсація


 
Ви погоджуєтеся відшкодовувати, захищати та утримувати нас від будь-якої відповідальності, збитків, претензій та витрат (включаючи розумні судові витрати), пов'язані з порушенням цих Умов.

 

Різне


Ці Умови містять усі умови угоди між нами, що стосуються Вашого використання цього веб-сайту. Жодне інше письмове чи усне висловлювання (включаючи заяви в будь-якій брошурі або в опублікованій нами рекламній літературі) не буде включено.

Використання вами цього веб-сайту, будь-якого завантаженого з нього матеріалу та функціонування цих Умов регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства Англії, і ви погоджуєтесь підкорятися невиключній юрисдикції англійських судів.

 

Інформація про авторські права на зображення парку на цифрових платформах AvisAutomotive Images, Copyright 2000 – 2016 izmo, Inc. Зображення автомобілів, що містяться тут, належать компанії izmo, Inc., та захищені відповідно до законів США та міжнародного авторського права. Доступ та використання цих зображень обмежується умовами окремої ліцензійної угоди. Будь-яке несанкціоноване використання, відтворення, розповсюдження, запис або модифікація цих зображень суворо заборонено.

Mail