Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Автолізинг в Ужгороді з кожним роком користується все більшою популярністю серед приватних підприємців, юридичних осіб і великих українських компаній. Саме такі послуги дозволяють здійснювати регулярне оновлення автопарку, а також забезпечити керівників корпоративним транспортом. Наші фахівці готові запропонувати юридичним особам та підприємцям найвигідніші умови для оформлення авто в лізинг в Ужгороді і інших обласних центрах України, наприклад, у Вінниці, Дніпрі або Києві.

Фінансовий лізинг авто в Ужгороді

Ця послуга передбачає придбання компанією машини, вартість якої буде виплачуватися лізингодавцю поступово, у вигляді щомісячних лізингових платежів. Варто зауважити, що сума таких внесків зазвичай менше, ніж оплата за укладеним з банком договором автокредитування.

Вирішивши купити у фінансовий лізинг авто в Ужгороді, ви також отримаєте:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку на оформлення автомобіля в лізинг в Ужгороді. Розгляд таких запитів здійснюється фахівцями компанії максимально швидко. До того ж ми намагаємося максимально удовлтворять побажання клієнтів щодо типу кузова машини, її року випуску, класу і марки.

Оперативний договір на лізингове авто

Оформлення договору на оперативний лізинг автомобіля вигідно організаціям, які в силу професійної діяльності змушені регулярно оновлювати автопарк. Однак варто враховувати, що така угода передбачає повернення транспортного засобу лізингодавцю відразу ж після завершення дії договору. При цьому ви отримаєте якісний страховий і сервісну підтримку на весь період використання транспортного засобу.

На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете все необхідне для оформлення автолізингу або довгострокової оренди легкової машини з необхідними характеристиками. Зв'язавшись з досвідченим фахівцем, ви можете отримати кваліфіковану консультацію, яка напевно допоможе вам зробити правильний вибір. Великий же автопарк компанії дозволяє підібрати транспортний засіб, що підходить для вирішення поставлених перед лізингоодержувачем завдань.

Показать все
Mail