Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Щоб придбати транспортний засіб без труднощів, рекомендуємо лізинг авто в Ужгороді від компанії Avis. Цей різновид орендного договору дозволяє отримати автомобіль для вирішення особистих чи комерційних завдань на тривалий термін. Ви можете скористатися сервісом, якщо потребуєте транспорту для мандрівки столицею Закарпаття або якщо маєте бізнес в Ужгороді.

Особливості лізингу авто в Ужгороді

Оперативний лізинг авто більше підходить приватним підприємствам, які бажають отримати транспортний спосіб на короткий чи довгий термін для реалізації конкретних завдань. У них немає потреби купувати автомобіль, який потім буде простоювати в гаражі та потребувати недешевого технічного обслуговування.

Взяти авто в лізинг в Ужгороді можна через львівський офіс Avis, ви отримуєте низку переваг:

Доступний також лізинг для приватної особи, якщо клієнт бажає просто користуватися машиною без обов'язку її обслуговуванні. Місячний платіж за оренду включає страхування, сплату податків, заміну шин, ремонтні роботи, оформлення документів. Замовнику лишається тільки внести аванс за чотири місяці, заправляти транспортний засіб відповідно до потреб та насолоджуватись його можливостями.

Послуги лізингу машин від компанії Avis поширюються в тому числі на сучасні моделі з електричними двигунами. Електромобілі у лізинг дозволяють скористатися перевагами одного з інноваційних транспортних засобів – моделі Volkswagen ID.5. Економія на витратах пального, відсутність забруднення довкілля і при цьому високі технічні можливості.

Варіанти автомобілів для лізингу в Ужгороді

Купити в лізинг авто в Ужгороді можна, скориставшись перевагами великого автопарку компанії Avis. Наші фахівці допоможуть підібрати автомобіль вашої мрії за наступними критеріями:

  1. тип двигуна, який використовується – дизельний, бензиновий чи електромотор;
  2. різновид кузова – хетчбек, седан, пікап, мікроавтобус та інші варіанти;
  3. потужність двигуна та швидкість розгону;
  4. кількість місць для розміщення пасажирів;
  5. комплектація моделі сучасними системами безпеки, мультимедійним обладнанням тощо;
  6. витрата пального або можливості електромотора на одному заряді акумуляторів.

З усіх показників складається фінальна ціна за лізинг авто, яка розподіляється на аванс та щомісячні внески впродовж усього орендного терміну. Довгострокова оренда авто у середньому підписується на 2–4 роки, хоча можливе підписання угоди й на інші проміжки часу.

Якщо купити авто в лізинг в Ужгороді, можна скористатися гнучкими умовами співробітництва з компанією Avis. Клієнт має низку варіантів: він може достроково припинити лізингову угоду без додаткових виплат, продовжити термін оренди або взагалі викупити автомобіль, якщо він йому дуже сподобався.

Найкращим варіантом буде підписання лізингової угоди на різні машини. Це дозволяє не використовувати один транспортний засіб багато років, а на вигідних умовах отримувати в розпорядження новенькі авто. Можна перепробувати різні моделі з автопарку та вибрати саме той автомобіль, який задовольняє вас за всіма показниками.

Показать все
Mail