Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Взяти авто в лізинг в Сумах - вигідне рішення для вашої компанії

Лізинг авто давно користується популярністю в розвинених країнах Європи, а тепер доступний і в Сумах. На сайті avisleasing.com.ua представлені найвигідніші умови для підприємців і успішних бізнесменів. Адже далеко не кожна компанія може дозволити собі дорогстоящую покупку транспортного засобу для керівника або корпоративного використання. Особливо актуальна ця проблема в ситуації, коли сфера діяльності фірми передбачає регулярне оновлення автопарку. Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть вам купити авто в лізинг в Сумах, яке максимально відповідало б вашим вимогам і побажанням.

Переваги оформлення автомобіля в лізинг: Суми

Компанія  AVIS Leasing пропонує юридичним особам покупку машини в лізинг в обласних центрах України, наприклад, в Сумах, Дніпрі, Києві, Запоріжжі. Така угода має такі переваги порівняно з банківським автокредитуванням:

Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів, що дозволяє оформити автолізинг з урахуванням переваг щодо марки і року випуску транспортного засобу.

Види пропонованого автолізингу

На сайті avisleasing.com.ua підприємці можуть оформити один з наступних типів договору:

Тип придатного для вашої компанії лізингу, щоб купити авто в Сумах, варто вибирати, виходячи з основних цілей і завдань. Наші досвідчені фахівці завжди готові надати професійну консультацію і допомогти у виборі оптимальних умов договору з лізингодавцем. Індивідуальний же підхід до кожного з клієнтів дозволяє максимально точно задовольняти переваги щодо вибору автомобіля певних параметрів, наприклад, марки, року випуску чи моделлю.

Показать все
Mail