Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Взяття авто в лізинг у Сумах в компанії Avis

Для охочих взяти авто в лізинг у Сумах є можливість зробити це в онлайн-форматі. Спеціалісти компанії Avis допоможуть підібрати оптимальний варіант та вигідні умови на довгострокову оренду авто. Найближчий фізичний пункт наразі розташовується в Києві.

Процедура лізингу авто в Сумах для компаній та приватних осіб

Лізинг авто – це максимально прозора, зручна процедура для приватних клієнтів та організацій, які бажають отримати транспортний засіб на довгостроковий період. Для оформлення договору потрібно звернутися до наших спеціалістів, маючи на руках мінімальний пакет документів (або електронні версії) – паспорт, водійське посвідчення, ІПН (ідентифікаційний номер), виписку з банку (фінансова звітність за останні два роки для юридичних осіб).

Якщо мова йде про оперативний лізинг авто для компаній, які бажають отримати транспортний засіб для підприємства, схема виглядає наступним чином:

  1. первинна консультація зі спеціалістом для підбору строку лізингу, марки та моделі автомобіля, встановлення розміру першого внеску (від 15% загальної вартості авто);
  2. формування індивідуальної пропозиції для юридичної особи, яка враховуватиме її побажання;
  3. підписання договору та узгодження його пунктів лізингоотримувачем та лізингодавцем;
  4. підписання акта приймання автомобіля та його надання клієнту повністю заправленим, зі страхуванням та проведеним технічним обслуговуванням.

Коли йдеться про лізинг для приватної особи, то процедура буде ще простішою. Замовник одразу сплачує за чотири місяці оренди, а потім вносить щомісячні платежі у встановленому розмірі. Всі суми виплат фіксовані та не можуть змінюватися протягом терміну контракту, незалежно від економічних, соціальних чи інших чинників.

Автопарк для лізингу авто в Сумах

Головною перевагою лізингу авто в Сумах є великий автопарк, який налічує понад три тисячі автомобілів. Серед них представлені як традиційні транспортні засоби з бензиновими та дизельними двигунами, так і електромобілі в лізинг. Остання категорія набуває все більшої популярності у світі та в Україні через глобальне потепління, бажання людства зменшити забруднення повітря вихлопними газами.

Перед оформленням лізингу замовник може оцінити наявні автомобілі за різними показниками: кількістю посадкових місць для пасажирів, потужністю двигуна та швидкісними даними, комплектацією, об’ємом багажника, типом пального, іншими характеристиками. Це дозволить максимально скористатися функціональними можливостями вибраного транспортного засобу.

Залежно від функціональності можна вибрати хетчбеки, кросовери, седани, позашляховики, мінівени. В автопарку знайдуться автомобілі для вільного пересування містом, їзди по складній місцевості, перевезення пасажирів (служба таксі) або доставлення вантажів, розв'язання інших індивідуальних чи підприємницьких завдань на довгостроковий термін.

При виникненні будь-яких несправностей з основним автомобілем компанія Avis надає лізингоотримувачу інший транспортний засіб. Після завершення строку договору можна повернути авто назад, вибрати інший транспорт та оформити новий договір або викупити автомобіль та стати його повноцінним власником. Викуп здійснюється на вигідних умовах – клієнт сплачує ринкову вартість автомобіля без урахування суми першого внеску та щомісячних платежів, які вже були внесені протягом строку дії лізингової угоди.

Показать все
Mail