Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Як взяти авто в лізинг у Кропивницькому?

Попри закриття станцій обслуговування в аеропортах Дніпра, Запоріжжя, Одеси й інших українських міст, офіси у самих містах залишаються відчиненими. Якщо ви  бажаєте отримати авто в лізинг у Кропивницькому, можете зробити це через міський офіс у Дніпрі або в головному офісі в Києві. Лізинг авто залишається доступною послугою для жителів і гостей цього міста. В компанії Avis можлива також довгострокова оренда авто. Процедура передбачає надання мінімального пакета документів і підписання угоди на максимально зручних умовах.

Різновиди й особливості лізингу

Сучасний формат оренди авто стає доступним для підприємців і фізичних осіб. Можливий оперативний лізинг для приватної особи. Для компаній довгострокова оренда – це можливість отримати потрібний транспортний засіб без суттєвих матеріальних вкладень.

Оперативний лізинг авто здійснюється за такою поетапною процедурою:

  1. консультація з фахівцем для підбору оптимальних умов договору відповідно до типу бажаної машини, строку оренди (2-5 років), вартості, додаткових послуг;
  2. узгодження індивідуальних умов виплат та обслуговування – встановлення розміру першого внеску та щомісячних платежів;
  3. підписання договору після пред’явлення паспорта, водійського посвідчення, ідентифікаційного коду, виписки з банку щодо платоспроможності;
  4. видача автомобіля, який повністю готовий до використання та не потребує додаткових вкладень.

Клієнт отримує у своє розпорядження відповідний до власних потреб транспортний засіб, який повністю заправлений, застрахований та обладнаний новенькими шинами (з літньою чи зимовою гумою). Продаж авто в лізинг у Кіровограді (Кропивницькому) розповсюджується на широкий автопарк, що охоплює тисячі автомобілів. З-поміж них популярні моделі Skoda Fabia, Toyota Camry, Hyandai Tucson і багато інших в категоріях хетчбек, седан, кросовер, універсал, позашляховик тощо.

Окремої уваги заслуговують екологічні електромобілі у лізинг. Популярність цієї категорії постійно зростає та зумовлена подорожчанням палива та бажанням зменшити шкідливі викиди вихлопних газів в атмосферу. Електрокари надаються з повністю зарядженими акумуляторними батареями.

Переваги лізингу автомобілів

Авто в лізинг у Кіровограді (Кропивницькому), як оперативний, так і звичайний, забезпечує клієнтам низку переваг, з-поміж яких можна виокремити такі:

Замовник залишає за собою право піти декількома шляхами, коли завершиться лізинг авто. Якщо автомобіль більше не потрібний, можна просто повернути його лізингодавцю. Також можна продовжити термін оренди чи підписати договір на інший транспортний засіб, якщо попередній не влаштував за якимись критеріями.

Клієнт може викупити автомобіль і стати його повноцінним власником на вигідних умовах. Для цього потрібно внести встановлену вартість авто з урахуванням відняття від неї вже виплаченої суми першого внеску та щомісячних платежів. Така гнучкість робить формат лізингу значно кращим за традиційні кредити, адже в користувача немає потреби за будь-яких умов викуповувати автомобіль.

Показать все
Mail