Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Продаж авто в лізинг: Кіровоград

Взяти машину в лізинг тепер можна не тільки в розвинених країнах Європи, а й в Кропивницького (Кіровограді). Ця послуга з кожним днем ​​набирає все більшої популярності на території України, хоча затребувана поки що переважно серед юридичних осіб. Лізингові авто є високоефективне майно, що є вигідним вкладенням коштів для представників малого, середнього та великого бізнесу. На сайті avisleasing.com.ua можна оформити лізинг автомобіля не тільки в Києві, а й в Кіровограді. Ця послуга дозволяє підприємствам і їх керівникам набувати в довгострокову оренду автомобіль бізнес або преміум-класу з можливістю його подальшого викупу.

Переваги лізингу автомобілів в Кропивницькому

Оформити авто в лізинг в Кропивницького та інших містах України вигідно для підприємців за цілою низкою вагомих причин. Серед основних переваг угоди можна виділити наступне:

В останні роки продаж авто в лізинг в Кіровограді (Кропивницького), Дніпрі, Чернігові та інших обласних центрах України користується серед підприємців досить великим попитом.

Надані компанією AVIS лізингові послуги

На сайті компанії avisleasing.com.ua ви знайдете найвигідніші умови, на яких можна купити машину в Кіровограді в лізинг. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і готові підібрати пропозицію, максимально відповідну вашим вимогам. У нашій компанії юридичні особи, підприємці та керівники фірм можуть оформити одну з наступних операцій:

Зв'язавшись з нами за вказаною на сайті номером телефону, ви зможете придбати лізингову машину в Кіровограді на найвигідніших для клієнта умовах.

Показать все
Mail