Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Продаж авто в лізинг: Кіровоград

Взяти машину в лізинг тепер можна не тільки в розвинених країнах Європи, а й в Кропивницького (Кіровограді). Ця послуга з кожним днем ​​набирає все більшої популярності на території України, хоча затребувана поки що переважно серед юридичних осіб. Лізингові авто є високоефективне майно, що є вигідним вкладенням коштів для представників малого, середнього та великого бізнесу. На сайті avisleasing.com.ua можна оформити лізинг автомобіля не тільки в Києві, а й в Кіровограді. Ця послуга дозволяє підприємствам і їх керівникам набувати в довгострокову оренду автомобіль бізнес або преміум-класу з можливістю його подальшого викупу.

Переваги лізингу автомобілів в Кропивницькому

Оформити авто в лізинг в Кропивницького та інших містах України вигідно для підприємців за цілою низкою вагомих причин. Серед основних переваг угоди можна виділити наступне:

В останні роки продаж авто в лізинг в Кіровограді (Кропивницького), Дніпрі, Чернігові та інших обласних центрах України користується серед підприємців досить великим попитом.

Надані компанією AVIS Leasing лізингові послуги

На сайті компанії avisleasing.com.ua ви знайдете найвигідніші умови, на яких можна купити машину в Кіровограді в лізинг. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і готові підібрати пропозицію, максимально відповідну вашим вимогам. У нашій компанії юридичні особи, підприємці та керівники фірм можуть оформити одну з наступних операцій:

Зв'язавшись з нами за вказаною на сайті номером телефону, ви зможете придбати лізингову машину в Кіровограді на найвигідніших для клієнта умовах.

Показать все
Mail