Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Останнім часом все більшою популярністю серед українців користується можливість купити б / у або новий автомобіль в лізинг в Дніпропетровську і інших містах України за допомогою компанії avisleasing.com.ua. Ми пропонуємо юридичним особам найбільш комфортні умови співпраці, які максимально б задовольняли побажання клієнта як з фінансової сторони, так і за класом машини, роком випуску і моделі.

Види лізингу авто в Дніпрі (Дніпропетровськ) - наша пропозиція

Досвідчені фахівці компанії AVIS готові допомогти вам в пошуку підходящої пропозиції і оформленні всіх документів за договором з лізингодавцем. Ми пропонуємо купити б / у авто в лізинг в Дніпрі (Дніпропетровськ) на одному з наступних умов:

Скористатися цими послугами можуть юридичні особи та підприємці Дніпра, наприклад, довгостроковий лізинг нових і б / у авто в Дніпропетровську підійдуть не тільки для приватних підприємців, а й для великих фірм. Корпорації таким чином регулярно оновлюють корпоративні автопарки.

Переваги співпраці з нашими фахівцями

Наша компанія пропонує жителям Дніпропетровська і області найвигідніші умови для лізингу автомобілів. Досвідчені консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання і допоможуть оцінити всі ризики і позитивні сторони укладення подібного договору. Автолізинг б / у машин в Дніпрі користується попитом завдяки наступним перевагам:

Індивідуальний підхід до кожного з звернулися до нас клієнтів дозволяє фахівцям максимально якісно вирішувати поставлену задачу. Великий автопарк компанії дає можливість підбирати машини різних років випуску, марок, моделей і класів. При цьому висновок лізингового договору нами пропонується для юридичних осіб практично з будь-якого обласного центру України. Фахівці компанії допоможуть вам з оформленням угоди не тільки в Дніпрі, але також в Запоріжжі, Києві чи Харкові.

Ми надаємо послуги покупки машин в лізинг, що набагато вигідніше оренди авто в Дніпрі (Дніпропетровську) не тільки за ціною, але і з практичної точки зору. Саме такий договір дозволить вам в довгостроковій перспективі отримати у власність машину, на оптимальних умови.

Показать все
Mail