Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто у Дніпрі – зручно та вигідно

Сучасний світ знаходиться в постійному русі, тому справжнім викликом для людства часто стає потреба швидко змінювати своє місце перебування в робочих чи особистих цілях. Прекрасним помічником у таких випадках стане власна автівка, яка значно спростить переміщення в порівнянні з громадським транспортом. Та, на жаль, не кожен громадянин нашої країни має змогу накопичити суму, потрібну для придбання приватного транспортного засобу. Ідеальним варіантом для розв’язання такої проблеми стане лізинг авто від компанії Avis – оренда з подальшим викупом. Такий спосіб широко розповсюджений у країнах Європи та дедалі більше поширюється в Україні. Лізинг авто у Дніпрі є дійсно вигідною фінансовою угодою та має низку інших переваг:

  1. Для такої покупки не потрібно мати відразу всю суму.
  2. Порівняно із придбанням у кредит, власника машини чекає набагато нижчий щомісячний платіж.
  3. Після закінчення терміну договору можливо здійснити повний викуп транспортного засобу.
  4. Транспортна компанія бере на себе всі процедури з оформлення документів, страхування та технічного обслуговування.
  5. Для укладання угоди треба мати мінімальний набір документів.
  6. Складати договір можна як на короткий термін, так і довгостроково.

Автолізинг – це зручне придбання машини з оплатою частинами під час її використання. Укласти угоду можливо в багатьох містах України: Києві, Одесі, Луцьку, Львові, Дніпрі тощо.

Авто в лізинг у Дніпрі: найвигідніші пропозиції від Avis Leasing

Усі, хто бажає придбати автівку з найнижчими початковими витратами, звертаються до компанії Avis Leasing. Ми маємо вигідні пропозиції щодо лізингу авто у Дніпрі. Наша компанія надає такі види послуг:

Кожна з цих пропозицій має певні переваги для конкретної категорії автоорендарів. Безсумнівно, компанія Avis запропонує широкий спектр різноманітних послуг кожному, навіть найвибагливішому клієнтові.

Додаткові лізингові пропозиції від Avis Leasing у Дніпрі

Ми невпинно розвиваємося та розширюємо ряд пропозицій для комфорту своїх клієнтів. Для всіх поціновувачів стилю, які водночас дбають про стан довкілля, Avis пропонує новітні комфортабельні електромобілі у лізинг. Ці сучасні електрокари придбано в Німеччині. Вони відрізняються екологічністю та безшумністю.

Додатково клієнт отримує повний пакет сервісу для автівки. Термін такого лізингу варіюється від 1 до 4 років. Після закінчення строку угоди клієнт має право повернути електрокар у компанію чи ж викупити його за залишковою ціною.

З Avis Leasing швидко та зручно!

Якщо перед вами постало питання, як купити авто в лізинг у Дніпрі, тоді вам до компанії Avis Leasing! Ми вже 25 років працюємо на ринку автооренди, маємо великий автопарк із безліччю цікавих пропозицій для вашого комфорту. Ми пропонуємо жителям Дніпра вигідні умови укладання фінансових угод автолізингу. Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте допомогу кваліфікованих фахівців у підборі бажаного транспортного засобу, оформленні документів тощо.

Консультанти компанії завдяки індивідуальному підходу обов’язково дадуть відповіді на всі ваші запитання та проконсультують щодо переваг і ризиків вибраного вами типу автолізингу. Ми цінуємо кожного клієнта та працюємо для вас!

Показать все
Mail