Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Чернівцях

Підприємці Чернівців і власники невеликих компаній часто стикаються з необхідністю покупки транспортного засобу, але вартість машини з автосалону вельми висока, тому оптимальним рішенням буде оформлення автолізингу. Найбільш вигідні умови на подібні послуги пропонує компанія AVIS Leasing. На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку, яка буде розглянута фахівцями в найкоротші терміни.

Переваги лізингу авто в Чернівцях

Автолізинг - довгострокова оренда транспортного засобу з можливістю його викупу шляхом поступової оплати вартості і подальшого переоформлення. Найбільш затребуваний лізинг авто в Чернівцях серед юридичних осіб та приватних підприємців. Корпоративний автомобіль відкриває перед фірмою нові перспективи для подальшого розвитку. Однак така покупка може виявитися досить обтяжливою для бюджету компанії.

На відміну від пропонованих українськими банками послуг автокредитування, лізинг машин в Чернівцях має такі переваги:

Досвідчені фахівці компанії AVIS Leasing завжди готові відповісти на ваші запитання щодо юридичного боку пропонованої угоди, а також допомогти у виборі пропозиції з максимально відповідними очікуванням умовами. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті avisleasing.com.ua номером телефону.

Показать все
Mail