Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Чернівцях

Підприємці Чернівців і власники невеликих компаній часто стикаються з необхідністю покупки транспортного засобу, але вартість машини з автосалону вельми висока, тому оптимальним рішенням буде оформлення автолізингу. Найбільш вигідні умови на подібні послуги пропонує компанія AVIS. На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку, яка буде розглянута фахівцями в найкоротші терміни.

Переваги лізингу авто в Чернівцях

Автолізинг - довгострокова оренда транспортного засобу з можливістю його викупу шляхом поступової оплати вартості і подальшого переоформлення. Найбільш затребуваний лізинг авто в Чернівцях серед юридичних осіб та приватних підприємців. Корпоративний автомобіль відкриває перед фірмою нові перспективи для подальшого розвитку. Однак така покупка може виявитися досить обтяжливою для бюджету компанії.

На відміну від пропонованих українськими банками послуг автокредитування, лізинг машин в Чернівцях має такі переваги:

Досвідчені фахівці компанії AVIS завжди готові відповісти на ваші запитання щодо юридичного боку пропонованої угоди, а також допомогти у виборі пропозиції з максимально відповідними очікуванням умовами. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті avisleasing.com.ua номером телефону.

Показать все
Mail