Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Одесі

Лізинг авто в Одесі набирає все більшої популярності, адже така покупка не передбачає додаткових зобов'язань або контрактів, крім прописаних в договорі умов. Цей спосіб придбання машини своєї мрії давно користується попитом в країнах Європи. На найвигідніших для підприємств і комерційних організацій умовах укласти угоду можна за допомогою фахівців сайту avisleasing.com.ua.

Що являє собою лізинг автомобілів в Одесі?

Незважаючи на технологічний прогрес та активний розвиток авторинку, багато жителів Одеси не знають, що являє собою послуга купівлі авто в лізинг. Цей вид співпраці між лізингодавцем і лізингоодержувачем передбачає тривалі орендні взаємини з можливістю подальшого викупу транспортного засобу.

Чи не кожне підприємство має достатню кількість коштів для придбання корпоративного транспорту. Відмінним рішенням в даній ситуації буде автолізинг б / у машин в Одесі. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете кращі умови для оформлнія угоди. Ця послуга користується високою популярністю серед підприємців і представників великого бізнесу.

Договір лізингу на придбання б / у машин в Одесі дозволяє взяти транспортний засіб для використання практично без обмежень. При цьому клієнт зобов'язується щомісяця вносити плату за використання автомобіля і уважно стежити за його станом. По закінченню дії договору можливе внесення залишку вартості машини, щоб купити її і переоформити на себе або ж компанію.

Переваги придбання авто в лізинг

Багато представників бізнесу вважають за краще оформити договір автолізингу для особистих цілей. Ця процедура несе вигоду не тільки для клієнта, але і для лізингодавця. Автомобіль є високоефективним майном, тому ризик прострочень по платежах істотно нижче, ніж по кредиту.

Особливості вибору машини

Каталог авто під лізинг в Одесі включає великий вибір легкових транспортних засобів, що відрізняються за класом, потужності і місткості. Купівля автомобілів класу люкс на основі подібного договору користується попитом завдяки наступним факторам:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете знайти найбільш вигідні умови для клієнтів практично з будь-якого обласного центру України. Досвідчені менеджери нашої компанії завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти у вирішенні юридичних нюансів по заключаемой угоді.

Показать все
Mail