Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Одесі – легко та зручно з AVIS Leasing

У сучасному світі неможливо надовго зупинятися на місці. Стрімкий розвиток суспільства та технологій диктує нам умови, за яких необхідно постійно перебувати у русі в прямому та переносному значеннях. Забезпечити це може наявність власного автомобіля. Проте не кожен українець спроможний одноразово придбати омріяну автівку. В такому випадку на допомогу прийде лізинг авто – спосіб придбання транспорту за допомогою оренди з правом викупу. Таким варіантом придбання успішно користуються по всій Україні. Існує також можливість купити авто в лізинг в Одесі. Велика популярність цього способу обумовлена наступними перевагами:

  1. Відпадає необхідність вносити велику суму грошей одразу.

  2. Низький щомісячний платіж порівняно зі звичайним кредитуванням.

  3. Є змога здійснити повний викуп авто по закінченню договору.

  4. Транспортні податки за встановлення вживаного авто на облік погашаються автоматично.

Простими словами лізинг – не просто використання автотранспорту, а справжнє придбання, за яке ведеться оплата частинами.

Пропозиції лізингу авто в Одесі

Якщо ви бажаєте придбати автотранспорт з найнижчими стартовими витратами, зверніться до послуг компанії AVIS Leasing. Тут на вас чекають найкращі пропозиції з категорії авто лізинг Одеса. Стандартна процедура відбувається за таким зразком:

  1. Внесення клієнтом платежу за три місяці користування транспортним засобом – перший і два фінальних місяці, а потім рівномірна сплата щомісячних поатежів.

  2. Здійснення щомісячних внесків.

  3. Викуп автомобіля за решту вартості.

У цій сфері компанія AVIS Leasing пропонує декілька видів послуг. Широкий попит має такий варіант, як лізинг для приватної особи. Оформивши таку угоду клієнт користується автотранспортом, вносячи щомісячний платіж, в який враховано повний пакет обслуговування.

Не так давно Україною почав поширюватися оперативний лізинг авто, який є зручним способом викупу транспорту для юридичних осіб. У AVIS Leasing така угода передбачає певні переваги:

Ще однією привабливою для споживача опцією є можливість придбати електромобілі у лізинг. Терміни таких оренд варіюються від 1 до 4 років. По закінченню строку ви також матимете можливість викупити цю автівку або ж повернути лізингодавцю. 

Додаткові пропозиції від AVIS Leasing

А що ж робити, якщо є необхідність у транспортному засобі для користування, але у вас немає намірів його купувати? Вирішенням такої проблеми стане довгострокова оренда авто. Така послуга від AVIS Leasing має безліч переваг:

Оформити такий вид оренди з компанією AVIS Leasing дуже легко, скориставшись спеціальною формою зворотного зв’язку на сайті. З вами зв’яжеться менеджер для узгодження питань надання цієї послуги.

Чому саме AVIS Leasing?

Вже 25 років Avis в Україні надає послуги лізингу авто. Компанія має автопарки з великою кількістю автомобілів з повним сервісом. Серед пропозицій є безліч корисних послуг, а також цікаві акції. Звернувшись до Avis, ви позбавитеся паперової тяганини, бо всі питання, що виникають під час оформлення автівки, компанія візьме на себе. Завітавши на сайт avisleasing.com.ua, ви легко знайдете повний перелік пропозицій для клієнтів, а менеджери обов’язково дадуть відповіді на всі ваші запитання і допоможуть підібрати необхідний транспорт в Одесі.

Показать все
Mail