Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Вінниці: особливості й переваги

Якщо в покупця недостатньо коштів, є рішення — отримання транспортного засобу в лізинг. Простий в оформленні та вигідний спосіб підходить для придбання будь-якого автомобіля. Майбутній власник вибирає машину відповідно до власного смаку й способу життя. Купівля в лізинг авто передбачає не тільки отримання  транспорту без повної суми коштів на нього, а й страхування, можливість викупу або заміни ТЗ. На сучасному ринку України більшість покупців віддають перевагу вживаним транспортним засобам. Автомобіль з пробігом має доступну вартість і більш вигідні умови придбання.

Процедура лізингу авто в Вінниці

Щоб швидко отримати ключі й користуватися транспортним засобом, варто:

  1. Визначитися з маркою, моделлю, класом автомобіля та бюджетом, який власник готовий витратити в якості щомісячних платежів.
  2. Надати пакет документів для укладення лізингового договору: паспорт (включно з закордонним або іншим документом на посвідчення особи), ідентифікаційний код, водійське посвідчення. 
  3. Укласти договір про лізинг для приватної особи після перевірки документів і ухвалити рішення про можливість вказаного виду фінансування. Угода містить умови, зазначення суми, термінів оплат, додаткових послуг. Лізинговий договір — це угода користування автомобілем за певну щомісячну плату.
  4. Користуватися авто після укладання документа. Поки не буде здійснена остання виплата, той, хто оформив лізинг, не має права перепродавати чи іншим чином передавати транспортний засіб іншим особам. 
  5. Внести останній платіж і розпоряджатися автомобілем на власний розсуд.

Приватна особа має право брати транспортні засоби з будь-яким типом двигуна, в тому числі електромобілі у лізинг за умови досягнення 25-річного віку, 5 років водійського стажу. 

Чому лізинг краще: 5 переваг

Серед плюсів названого виду фінансування зазначимо:

Для впевненості в технічному стані транспортного засобу надається історія його обслуговування. Завдяки тому, що власник точно знає, яку кількість коштів необхідно вносити щомісяця за авто, є можливість розподіляти фінанси на інші проєкти. 

Співпраця з AVIS Leasing щодо лізингу: чому варто звернутися

Наявність понад 3 500 одиниць в автопарку, 26 років досвіду на ринку, 5 представництв — ось якими перевагами володіє компанія. AVIS надає клієнтам оперативний лізинг авто з лояльними умовами, нижчий порівняно з кредитним платіж, можливість зекономити на оподаткуванні. Щоб дізнатися про послугу докладніше, варто зателефонувати представникам компанії. Співробітники з більш ніж 20-річним досвідом допоможуть у Вінниці з авто лізингом. 

Показать все
Mail