Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Автолізинг в Вінниці

Послуги покупки авто в лізинг у Вінниці з кожним роком користуються все більшою популярністю. Укладення договору з лізингодавцем набагато вигідніше оформлення кредиту. Купити авто в лізинг на території Вінниці допоможуть досвідчені фахівці компанії Avis. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті avisleasing.com.ua номером телефону. Досвідчені менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання, підберуть оптимальні умови співпраці з лізингодавцем і допоможуть прийняти правильне рішення.

Переваги лізингу авто в Вінниці

Далеко не кожна компанія в Вінниці може дозволити собі придбання нового автомобіля, який використовувався б в інтересах фірми, тому питання корпоративного транспорту найзручніше вирішувати шляхом оформлення авто в лізинг. Така угода має ряд важливих переваг для юридичних осіб і підприємців:

Наші фахівці пропонують лізинг авто в Вінниці на максимально вигідних для клaіента умовах. При цьому одним з основних переваг є індивідуальний підхід до кожного лізингоодержувачу і можливість підібрати транспортний засіб, що максимально відповідає пропонованим до нього побажанням і вимогам.

Чому варто придбати лізинговий автомобіль з Avis?

Послуги довгострокової оренди транспортних засобів та їх покупки через лізинговий договір можна отримати через фахівців нашої компанії. Ми пропонуємо можливість оформлення угоди практично в будь-якому з обласних центрів України, наприклад, в Дніпрі, Запоріжжі або Харкові.

У нашій компанії ви можете оформити наступні договори, що пропонують різні умови співпраці:

Для уточнення цікавить вас інформації щодо лізингу б / у і нових авто в Вінниці зв'яжіться з менеджерами компанії avisleasing.com.ua. Ми надамо кваліфіковану консультацію щодо вибору транспортного засобу, що максимально відповідає наявним у вас вимогам і побажанням не тільки щодо ціни, але і за роком випуску і модельним особливостям автомобіля.

Показать все
Mail