Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Запоріжжі з кожним роком набирає все більшої популярності. Це пов'язано не тільки з істотним збільшенням кількості машин на міських дорогах, а й вигідністю самої угоди. Лізинг б / у автомобіля в Запоріжжі не передбачає додаткових зобов'язань з боку лізингоодержувача, крім самого початку прописаних в укладеному між сторонами договорі на автолізинг. Цей спосіб придбання машини необхідного класу давно користується попитом на території Європи. Придбати лізинговий автомобіль на максимально вигідних для комерційних організацій, підприємств і юридичних осіб умовах можна на сайті avisleasing.com.ua.

Чому варто купити лізингове авто?

Лізинг старої машини в Запоріжжі має ряд позитивних сторін для представників малого, середнього та великого бізнесу, яким необхідно корпоративне авто:

Багато підприємців вирішуються купити машину в лізинг в Запоріжжі не для корпоративних, а для особистих цілей. При цьому юридичній особі для оформлення угоди немає необхідності задіяти пущений в оборот фірми капітал або ж оформляти частину акцій в якості застави.

Особливості автолізингу

Незважаючи на технологічний прогрес та активний розвиток авторинку, багато жителів промислового міста не усвідомлюють, в чому полягають переваги автолізингу. Цей вид співпраці передбачає тривалі орендні взаємини між лізингодавцем і лізингоодержувача, з можливістю подальшого переоформлення машини на нового власника.

Чи не кожне підприємство, а, відповідно, і керівник компанії, мають фінансову можливість для придбання корпоративного транспорту. Відмінним рішенням в даній ситуації буде взяти авто в лізинг в Запоріжжі. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете кращі умови для покупки транспортного засобу в великих містах і обласних центрах України, наприклад в Одесі, Харкові чи Хмельницькому.

Показать все
Mail