Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Запоріжжі з кожним роком набирає все більшої популярності. Це пов'язано не тільки з істотним збільшенням кількості машин на міських дорогах, а й вигідністю самої угоди. Лізинг б / у автомобіля в Запоріжжі не передбачає додаткових зобов'язань з боку лізингоодержувача, крім самого початку прописаних в укладеному між сторонами договорі на автолізинг. Цей спосіб придбання машини необхідного класу давно користується попитом на території Європи. Придбати лізинговий автомобіль на максимально вигідних для комерційних організацій, підприємств і юридичних осіб умовах можна на сайті avisleasing.com.ua.

Чому варто купити лізингове авто в AVIS Leasing?

Лізинг старої машини в Запоріжжі має ряд позитивних сторін для представників малого, середнього та великого бізнесу, яким необхідно корпоративне авто:

Багато підприємців вирішуються купити машину в лізинг в Запоріжжі не для корпоративних, а для особистих цілей. При цьому юридичній особі для оформлення угоди немає необхідності задіяти пущений в оборот фірми капітал або ж оформляти частину акцій в якості застави.

Особливості автолізингу

Незважаючи на технологічний прогрес та активний розвиток авторинку, багато жителів промислового міста не усвідомлюють, в чому полягають переваги автолізингу. Цей вид співпраці передбачає тривалі орендні взаємини між лізингодавцем і лізингоодержувача, з можливістю подальшого переоформлення машини на нового власника.

Чи не кожне підприємство, а, відповідно, і керівник компанії, мають фінансову можливість для придбання корпоративного транспорту. Відмінним рішенням в даній ситуації буде взяти авто в лізинг в Запоріжжі. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете кращі умови для покупки транспортного засобу в великих містах і обласних центрах України, наприклад в Одесі, Харкові чи Хмельницькому.

Показать все
Mail