Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Як взяти авто в лізинг у Запоріжжі?

Лізинг авто в Запоріжжі забезпечує широкі можливості для довгострокової оренди автомобіля. Під час підписання контракту обговорюються індивідуальні умови першого внеску та щомісячних платежів. Наразі лізинг авто в Запоріжжі недоступний, тому що точка видачі в місцевому аеропорті зачинена через повномасштабне вторгнення. Проте замовники мають змогу звернутися до найближчих офісів у Києві чи Одесі для з’ясування деталей.

Особливості лізингу авто в Запоріжжі для юридичних і приватних осіб

Взяття авто в лізинг у Запоріжжі стає популярною послугою як для підприємств, так і для фізичних осіб. Якщо вам потрібна довгострокова оренда авто для компаній, варто розглянути опцію Avis Flex, яка дозволяє орендувати авто від 6 місяців до року або оперативний лізинг (від року до чотирьох з можливістю пролонгації). Якщо ви обрали лізинг, то лізингодавець бере на себе розв'язання всіх питань щодо сервісного обслуговування. Тож замовнику залишається тільки заправляти автомобіль і сплачувати внески.

Така послуга, як оперативний лізинг авто, відрізняється своїми особливостями:

Лізинг авто можливий як для фізичних, так і юридичних осіб. Для бізнесу він дає змогу рівномірно розподілити вкладення, щоб не перевантажити бюджет компанії та не збільшити ризики банкрутства. Це чудова можливість для початківців, які ще не мають великих коштів для повноцінного придбання автомобіля. При цьому купити авто в лізинг у Запоріжжі можуть і приватні особи, вибравши для себе один із доступних транспортних засобів з автопарку. Для оформлення потрібні лише паспорт, водійське посвідчення, ІПН і виписка з банку.

Переваги лізингу авто в Запоріжжі

Якщо вам потрібне авто для комфортного пересування вулицями Запоріжжя чи організації бізнесу, продаж авто в лізинг у Запоріжжі стане оптимальним варіантом. Послуга здобуває все більшу популярність в Україні завдяки компанії Avis і забезпечує такі можливості:

Лізинг для приватної особи чи компанії в Запоріжжі займає мінімум часу, адже фахівці Avis швидко реагують на виклики. Вони готові підібрати оптимальний варіант транспортного засобу під індивідуальні потреби клієнта. Після оформлення та сплати першого внеску замовник може повноцінно насолоджуватись автомобілем, позбавившись зайвих турбот.

Замовник по спливанню терміну лізингової угоди може вибрати: повернути автомобіль назад, викупити його, продовжити строк договору чи взяти в оренду інший автомобіль. Є унікальна можливість спробувати різні транспортні засоби та врешті-решт зупинитися на найбільш відповідному за параметрами.

Показать все
Mail