Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Черкасах

Автолізинг в Черкасах користується досить великою популярністю серед приватних підприємців, юридичних осіб і представників великих компаній. Така послуга надає відмінні можливості для періодичного поновлення корпоративного автопарку, що особливо актуально для динамічних і розвиваються фірм. Також завдяки лізингу автомобілів в Черкасах керівник компанії може дозволити собі придбання більш статусного транспортного засобу без необхідності використання послуг автокредитування або виведення пущених в обіг фірми коштів. Найвигідніші умови для швидкого і безпечного оформлення угоди можна знайти на сайті avisleasing.com.ua.

Фінансовий автолізинг

На сьогоднішній день існує декілька варіантів надання лізингових автомобілів, кожен з яких має свої особливості та переваги. Фінансовий лізинг передбачає можливість взяти машину в Черкасах в довгострокове користування з можливістю її повного викупу.

Вирішивши укласти подібну угоду, ви також отримаєте такі переваги:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете зв'язатися з досвідченими фахівцями компанії і залишити заявку на оформлення автомобіля в лізинг в Черкасах і інших обласних центрах України.

Оперативний автолізинг

Оперативний лізинг автомобіля - відмінне рішення для компаній, яким необхідно придбати транспортний засіб на нетривалий період. Ця пропозиція підійде фірмам, які, з огляду на професійну діяльність, змушені регулярно оновлювати корпоративний автопарк.

Основна особливість угоди полягає в необхідності повернення машини лізингодавцю відразу ж після завершення термінів дії договору. При цьому лізингоодержувачу гарантується якісна страхова і сервісна підтримка на весь період використання автомобіля.

Показать все
Mail