Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Черкасах

Автолізинг в Черкасах користується досить великою популярністю серед приватних підприємців, юридичних осіб і представників великих компаній. Така послуга надає відмінні можливості для періодичного поновлення корпоративного автопарку, що особливо актуально для динамічних і розвиваються фірм. Також завдяки лізингу автомобілів в Черкасах керівник компанії може дозволити собі придбання більш статусного транспортного засобу без необхідності використання послуг автокредитування або виведення пущених в обіг фірми коштів. Найвигідніші умови для швидкого і безпечного оформлення угоди можна знайти на сайті avisleasing.com.ua.

Фінансовий автолізинг

На сьогоднішній день існує декілька варіантів надання лізингових автомобілів, кожен з яких має свої особливості та переваги. Фінансовий лізинг передбачає можливість взяти машину в Черкасах в довгострокове користування з можливістю її повного викупу.

Вирішивши укласти подібну угоду, ви також отримаєте такі переваги:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете зв'язатися з досвідченими фахівцями компанії і залишити заявку на оформлення автомобіля в лізинг в Черкасах і інших обласних центрах України.

Оперативний автолізинг

Оперативний лізинг автомобіля - відмінне рішення для компаній, яким необхідно придбати транспортний засіб на нетривалий період. Ця пропозиція підійде фірмам, які, з огляду на професійну діяльність, змушені регулярно оновлювати корпоративний автопарк.

Основна особливість угоди полягає в необхідності повернення машини лізингодавцю відразу ж після завершення термінів дії договору. При цьому лізингоодержувачу гарантується якісна страхова і сервісна підтримка на весь період використання автомобіля.

Показать все
Mail