Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Автолізинг авто в місті Рівне

Взяти в лізинг автомобіль в Рівному з кожним роком прагне все більше юридичних осіб і представників невеликих компаній. Ця послуга дозволяє підприємцям здійснювати постійне оновлення транспортних засобів корпоративного автопарку. Деякі керівники вважають за краще оформити авто в лізинг в місті Рівне для його подальшого викупу і використання в особистих цілях. Фахівці компанії AVIS готові запропонувати найвигідніші умови автолізингу авто не тільки в Рівному, а й в інших обласних центрах України.

Оперативний автолізинг

Купити машину в оперативний лізинг в Рівному вигідно компаніям і організаціям, професійна діяльність яких передбачає регулярне оновлення автопарку. Але при підписанні договору варто враховувати, що подібна угода передбачає повернення транспортного засобу лізингодавцю, безпосередньо після завершення обумовленого терміну співпраці.

Серед переваг договору на таких умовах можна виділити якісний страховий і сервісну підтримку на весь період використання машини, що особливо вигідно для фірм з постійно оновлюється автопарком.

Фінансовий лізинг авто в Рівному

Автолізинг - набуття юридичною особою транспортного засобу, загальна вартість якого буде виплачуватися лізингодавцю поступово, у вигляді щомісячних внесків. Розмір таких платежів зазвичай менше, ніж оплата за укладеним з банком або іншою фінансовою установою договору автокредитування. До того ж лізингова угода пропонує більш лояльні умови для взаємовигідного співробітництва.

Вирішивши купити авто в фінансовий лізинг в місті Рівне, ви також отримаєте наступне:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку на оформлення автомобіля в лізинг в місті Рівне. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє максимально задовольнити побажання і вимоги лізингоодержувача щодо марки, моделі та року випуску машини.

Показать все
Mail