Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Рівному від Avis

Якщо у вас виникла потреба отримати авто в лізинг у Рівному на тривалий термін, компанія Avis допоможе укласти орендний договір на вигідних умовах. Лізинг авто доступний як для фізичних осіб, так і для організацій. Наразі центри в українських аеропортах не працюють, можна звернутися до найближчої прокатної станції у Львові або зв’язатися з менеджерами в онлайн-режимі.

Особливості лізингу авто в Рівному

Лізинг – це довгострокова оренда авто, яка дозволяє отримати транспортний засіб у власне розпорядження на декілька років. Контрактні умови обговорюються в індивідуальному порядку, однак компанія Avis у будь-якому випадку бере на себе зобов’язання зі страхування, технічного обслуговування автомобіля, сезонної заміни шин. Тож вам залишається лише своєчасно заправляти його.

Якщо мова йде про лізинг авто у Рівному, то можна виділити наступні моменти:

Обрати авто в лізинг у м. Рівне можна в широкому виборі варіантів, адже автопарк компанії Avis включає понад три тисячі автомобілів у різних категоріях. Можна вибирати між седанами, кросоверами, хетчбеками, позашляховиками та навіть мікроавтобусами. Перед підписанням договору дослідіть доступні авто за потужністю двигуна, типом пального, кількістю місць для пасажирів, максимальною швидкістю та іншими показниками, щоб вибрати оптимальний варіант саме для вас.

Переваги лізингу авто для приватних та юридичних осіб

В Україні оперативний лізинг авто для приватних осіб набуває популярності. Це пов’язано з вигодами автомобіля у кредит або його купівлею. Для компаній це можливість рівномірно розподілити витрати, адже немає потреби виділяти великі кошти з бюджету на придбання транспортного засобу. Сплата щомісячних платежів не стане для підприємства великим фінансовим тягарем.

Крім цього, за роки використання автомобіля, взятого в лізинг, лізингоотримувач може максимально оцінити можливості конкретного транспортного засобу. Це допоможе прийняти рішення, чи підійде це авто для довготривалого використання або краще зупинитися на іншій моделі.

Після завершення лізингової угоди є декілька варіантів подальшого розвитку подій. Можна повернути автомобіль лізингодавцю, підписати договір на оренду іншого транспортного засобу або купити авто, сплативши його встановлену вартість. З неї вже будуть відраховані платежі, які були сплачені у вигляді першого та щомісячних внесків.

Взяття автомобіля в лізинг не є якоюсь складною процедурою. Контракт можна підписати навіть у віддаленому режимі, отримавши авто за конкретною адресою у Рівному. В автопарку представлені також електромобілі у лізинг, що дозволяє спробувати сучасні транспортні засоби, які не наносять шкоди навколишньому середовищу. 

Показать все
Mail