Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Автолізинг авто в місті Рівне

Взяти в лізинг автомобіль в Рівному з кожним роком прагне все більше юридичних осіб і представників невеликих компаній. Ця послуга дозволяє підприємцям здійснювати постійне оновлення транспортних засобів корпоративного автопарку. Деякі керівники вважають за краще оформити авто в лізинг в місті Рівне для його подальшого викупу і використання в особистих цілях. Фахівці компанії AVIS Leasing готові запропонувати найвигідніші умови автолізингу авто не тільки в Рівному, а й в інших обласних центрах України.

Оперативний автолізинг

Купити машину в оперативний лізинг в Рівному вигідно компаніям і організаціям, професійна діяльність яких передбачає регулярне оновлення автопарку. Але при підписанні договору варто враховувати, що подібна угода передбачає повернення транспортного засобу лізингодавцю, безпосередньо після завершення обумовленого терміну співпраці.

Серед переваг договору на таких умовах можна виділити якісний страховий і сервісну підтримку на весь період використання машини, що особливо вигідно для фірм з постійно оновлюється автопарком.

Фінансовий лізинг авто в Рівному

Автолізинг - набуття юридичною особою транспортного засобу, загальна вартість якого буде виплачуватися лізингодавцю поступово, у вигляді щомісячних внесків. Розмір таких платежів зазвичай менше, ніж оплата за укладеним з банком або іншою фінансовою установою договору автокредитування. До того ж лізингова угода пропонує більш лояльні умови для взаємовигідного співробітництва.

Вирішивши купити авто в фінансовий лізинг в місті Рівне, ви також отримаєте наступне:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку на оформлення автомобіля в лізинг в місті Рівне. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє максимально задовольнити побажання і вимоги лізингоодержувача щодо марки, моделі та року випуску машини.

Показать все
Mail