Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Фахівці компанії AVIS допоможуть оформити авто в лізинг в Житомирі юридичним особам, які зацікавлені в оновленні автопарку компанії або ж забезпеченні керівника новим транспортним засобом. Ми допоможемо не тільки у виборі авто, відповідного вашим вимогам і побажанням, а й у вирішенні юридичних питань щодо укладення договору про співпрацю з лізингодавцем. Залежно від мети придбання машини, ви можете вибрати найбільш підходящий вид автолізингу в Житомирі. Кожна з пропонованих нами угод має свої особливості та переваги.

Основні різновиди автолізингу

Сьогодні в Україні активно використовуються два основних види договорів між лізингодавцем і лізингоодержувачем:

Вибираючи тип лізингу авто в Житомирі, варто спиратися в першу чергу на переслідувані цілі і наявні потреби. Кожен із запропонованих варіантів співпраці сторін має свої переваги і недоліки. Тому перед прийняттям рішення важливо ретельно проаналізувати ситуацію і подальші плани компанії або її керівників. Великий автопарк дозволяє нам практикувати індивідуальний підхід до кожного з клієнтів і підбирати максимально відповідний побажанням транспорт.

Як купити машину в лізинг в Житомирі?

На сайті avisleasing.com.ua ви можете подати заявку, щоб купити авто в лізинг в Житомирі по самій вигідною ціною. Для цього необхідно зробити наступне:

Наша компанія пропонуємо максимально комфортні і вигідні умови, щоб купити лізинговий автомобіль в Києві, Дніпрі та інших обласних центрах України. Для отримання кваліфікованої консультації та уточнення інформації достатньо зв'язатися з нашими досвідченими фахівцями. Ми допоможемо підібрати машину, що максимально відповідає вашим вимогам і можливостям не тільки у фінансовому плані, але також з урахуванням всіх нюансів поставленої перед лізингоодержувачем завдання. При цьому ми враховуємо побажання щодо марки, класу і типу кузова машини.

Показать все
Mail