Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Для тих, хто мешкає на житомирщині і шукає авто лізинг в Житомирі, є можливість оформити його тільки в київському офісі. Це вигідне вкладення коштів, якщо вам потрібна довгострокова оренда авто. Така процедура є одним з найзручніших варіантів, якщо бажаєте отримати транспортний засіб на прозорих умовах. Вона передбачає можливість викупити автомобіль після завершення терміну договору. При цьому до сумарної вартості не будуть включені щомісячні платежі, які здійснювалися в рамках лізингової угоди.

Як відбувається лізинг авто в Житомирі від Avis

Міжнародна компанія Avis надає в лізинг авто на вигідних підставах, головний офіс розміщений в Києві. Для закріплення угоди потрібна мінімальна кількість кроків:

  1. вибрати одну з доступних моделей машин у нашому каталозі – ми надаємо не тільки транспорт на бензинових та дизельних двигунах, але й електромобілі у лізинг, щоб економили на витратах пального;
  2. подати заявку, надавши розгорнуту інформацію про себе, свій вік та водійський стаж; менеджери відповідають у максимально короткий термін);
  3. підписати угоду з лізингодавцем, попередньо обговоривши деталі контракту, розмір авансу та щомісячних платежів.

Ви можете купити авто в лізинг у Києві, навіть якщо ви мешкаєте у Житомирі, це авто буде повністю відповідати вашим потребам та фінансовим можливостям. Наш автопарк налічує десятки марок транспортних засобів, які вирізняються за різновидом коробки передач, кількістю пасажирських місць, потужністю, типом двигуна, комплектацією та іншими технічними характеристиками.

Лізинг машин доступний для різних категорій населення. Юридичні особи можуть оформити угоду, щоб отримати транспортний засіб для автопарку компанії на певний проміжок часу. Це дозволить зекономити, адже немає потреби витрачати кошти для придбання автомобіля. Клієнт сам вирішує – викупити авто, чи повернути його лізингодавцю.

Які переваги взяття авто в лізинг Житомир

Підписання угоди лізингу авто в Києві для мешканців Житомира у компанії Avis забезпечує низку переваг:

Лізинг для приватної особи або компанії – це можливість отримати перевірений, технічно справний автомобіль на вигідних умовах. Викуп транспортного засобу після завершення строку договору не є обов’язковою вимогою. Якщо з якихось причин вибрана модель автомобіля вас не задовольнила, просто повертаєте її назад. У майбутньому можна буде випробувати можливості іншої машини та все ж таки знайти свій варіант, який залишиться з вами на тривалий час.

Після оформлення заявки наші менеджери особисто зв’яжуться з вами для обговорення деталей. Вони чудово ознайомлені з можливостями кожного транспортного засобу в нашому автопарку, тож допоможуть підібрати ідеальне рішення за різними показниками. Сімейна подорож, вирішення бізнес-завдань, перевезення вантажів – для будь-яких цілей у нас знайдеться транспортний засіб, який ви можете оформити в лізинг. При виникненні труднощів спеціалісти спрямують ваші дії у правильному напрямку, щоб підписана угода була вигідною саме для вас. Адже комфорт клієнта завжди в нашому пріоритеті.

Показать все
Mail