Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Івано-Франківську на вигідних умовах

Для отримання транспортного засобу юридичним і приватним особам варто скористатися можливостями лізингу авто в Івано-Франківську. Не потрібно тривалий час стояти в чергах, адже можна звернутися до фахівців онлайн або в офісах компанії Avis в Україні. Наразі через повномасштабне вторгнення та закриття аеропортів точка видачі в Івано-Франківську не працює, проте можна проконсультуватися в найближчих центрах у Львові чи в Ужгороді або звернутись до головного офісу в Києві. Довгострокова оренда авто оформлюється швидко та на прозорих умовах.

Як оформляється лізинг авто в Івано-Франківську?

Лізинг авто є однією з найпопулярніших категорій орендних угод у світі, що останнім часом набирає величезну популярність в Україні. На відміну від класичного оформлення у кредит, платнику не потрібно сплачувати великий вступний внесок, а угода не передбачає обов’язковий повний викуп транспортного засобу.

Процедура отримання авто в лізинг в Івано-Франківську є доволі простою та зрозумілою для кожного клієнта. Вона охоплює:

  1. вибір оптимального варіанту транспортного засобу з автопарку, який складається більше, ніж з 3000 моделей автомобілів;
  2. оформлення лізингової угоди на основі простого пакета документів – паспорта, посвідчення водія, ІПН і виписки з банку;
  3. обговорення індивідуальних умов першого внеску та щомісячних платежів відповідно до собівартості авто, строку лізингової угоди;
  4. проведення реєстрації, оформлення страхування КАСКО, які здійснюються зусиллями лізингодавця.

Після завершення всіх контрактних процедур замовник отримує повністю заправлений і справний автомобіль, готовий до використання. Лізингодавець займається його технічним обслуговуванням, в тому числі здійснює сезонну заміну гуми. Тож клієнт позбавлений від зайвих витрат.

Які переваги отримання авто в лізинг в Івано-Франківську?

В офісах Avis у Львові й Ужгороді доступний лізинг для приватної особи чи компанії. Це оперативний лізинг, який забезпечує підприємцям низку переваг. Вигодами довгострокової оренди авто у даному форматі можуть скористатися як фізичні, так і юридичні особи. Головні переваги:

Автолізинг в Івано-Франківську дає змогу вибрати оптимальний транспортний засіб з різними характеристиками. Замовник може підібрати для себе автомобіль за кількістю пасажирських місць, об’ємом і типом двигуна, місткістю багажника, комплектацією, швидкістю, потужністю й іншими показниками.

Окремою категорією є електромобілі у лізинг. Електрокари стають все більш популярними як екологічні й економічні транспортні засоби. В автопарку компанії Avis є сучасні німецькі електромобілі Volkswagen ID.5 із потужними акумуляторними батареями. Авто поставляється замовнику повністю зарядженим і готовим до експлуатації.

Якщо ви вибираєте приватний чи оперативний лізинг авто в Івано-Франківську, отримуєте змогу гнучко планувати майбутнє. Автомобіль по завершенню лізингової угоди можна викупити за собівартістю з урахуванням уже сплачених щомісячних платежів або повернути назад. Також можливо продовжити угоду чи вибрати інший транспортний засіб.

Показать все
Mail