Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Машини в лізинг в Івано-Франківську

Івано-Франківськ - обласний центр України, де спостерігається активний розвиток не тільки великого, але також малого та середнього бізнесу. Але навіть в дуже сприятливих умовах далеко не кожен керівник компанії може дозволити покупку нового особистого автомобіля або корпоративного транспорту. Тому все більшою популярністю серед юридичних осіб користується послуга оформлення машин в лізинг в Івано-Франківську.

Переваги придбання лізингового автомобіля

Жителі європейських країн давно користуються послугами автолізингу, але українці почали придивлятися запропонованою можливістю відносно недавно. Багато хто з сучасних підприємців приймають рішення купити автомобіль в лізинг, завдяки наступним перевагам подібних угод:

Наша компанія пропонує найвигідніші умови автолізингу для юридичних осіб Івано-Франківська. Для підприємців і керівників це відмінна можливість придбання транспортного засобу без використання запущених в оборот коштів фірми.

Основні види лізингу авто

У компанії AVIS підприємці великих міст України можуть оформити наступні види автолізингу для юридичних осіб:

Вибір відповідного саме вам виду автолізингу залежить від основних завдань і цілей покупки авто. На сайті avisleasing.com.ua можна укласти угоду на найвигідніших для лізингоодержувача умовах, а також проконсультуватися з досвідченими фахівцями.

Показать все
Mail