Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Машини в лізинг в Івано-Франківську від  AVIS Leasing

Івано-Франківськ - обласний центр України, де спостерігається активний розвиток не тільки великого, але також малого та середнього бізнесу. Але навіть в дуже сприятливих умовах далеко не кожен керівник компанії може дозволити покупку нового особистого автомобіля або корпоративного транспорту. Тому все більшою популярністю серед юридичних осіб користується послуга оформлення машин в лізинг в Івано-Франківську.

Переваги придбання лізингового автомобіля

Жителі європейських країн давно користуються послугами автолізингу, але українці почали придивлятися запропонованою можливістю відносно недавно. Багато хто з сучасних підприємців приймають рішення купити автомобіль в лізинг, завдяки наступним перевагам подібних угод:

Наша компанія пропонує найвигідніші умови автолізингу для юридичних осіб Івано-Франківська. Для підприємців і керівників це відмінна можливість придбання транспортного засобу без використання запущених в оборот коштів фірми.

Основні види лізингу авто

У компанії  AVIS Leasing підприємці великих міст України можуть оформити наступні види автолізингу для юридичних осіб:

Вибір відповідного саме вам виду автолізингу залежить від основних завдань і цілей покупки авто. На сайті avisleasing.com.ua можна укласти угоду на найвигідніших для лізингоодержувача умовах, а також проконсультуватися з досвідченими фахівцями.

Показать все
Mail