Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Тернополі

Лізинг авто в Тернополі, як і в інших великих містах України, з кожним днем ​​набирає все більшої популярності. Особливо затребувана ця послуга серед представників малого, середнього та великого бізнесу. На сайті avisleasing.com.ua представлені найвигідніші для юридичних осіб умови по авто лізингу. Великий вибір пропонованих транспортних засобів дозволить вам підібрати для компанії автомобіль, який максимально відповідає вимогам і побажанням.

Чому варто скористатися послугами автолізингу?

Автолізинг - вигідну пропозицію по довгостроковій оренді транспортного засобу з можливістю його повного викупу і переоформлення на нового власника. Ця послуга набагато вигідніше пропонованого українськими банками автокредитування і дозволяє повноцінно користуватися машиною мрії при незначних витратах ресурсів компанії.

Купити авто в лізинг в Тернополі коштує завдяки наступним перевагам угоди:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку на покупку авто в лізинг в Тернополі і інших обласних центрах України, наприклад, в Києві, Дніпрі або Харкові, яка буде розглянута фахівцями нашої компанії в максимально стислі терміни. Залежно від основних цілей і завдань, у нас ви можете оформити фінансовий або оперативний договір автолізингу. Для зв'язку з нашими фахівцями і отримання кваліфікованої консультації телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.

Показать все
Mail