Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Тернополі

Щоб взяти авто в лізинг у Тернополі, ви можете звернутися до найближчого центру Avis у Львові. Є також можливість онлайн-оформлення договору. Для цього потрібно вислати потрібний пакет документів поштою. Лізинг авто доступний компаніям та приватним особам. Він допоможе у вирішенні різних завдань – у бізнесі, мандрівках, доставленні товарів тощо.

Особливості лізингу авто в Тернополі

Лізинг – це довгострокова оренда авто, при якій замовник отримує транспортний засіб на термін до п’яти років. Надається новенький автомобіль у вибраній комплектації. Він пройшов технічне обслуговування, діагностику, зареєстрований та застрахований. Лізингоотримувачу залишається лише заправляти машину та вносити щомісячні платежі у встановленому розмірі.

Особливим чинником угоди є оперативний лізинг авто для юридичних осіб. Він має наступні особливості:

Лізингоотримувач повноцінно користується автомобілем. Після завершення угоди він може купити авто в лізинг у Тернополі. Вноситься ринкова вартість авто з відрахунком уже здійснених щомісячних платежів та першого внеску. Клієнт може також продовжити лізингову угоду або оформити її на інший автомобіль.

Вибір автомобіля для лізингу в Тернополі

Лізинг для приватної особи чи компанії розповсюджується на понад три тисячі машин в автопарку Avis. Серед них різні категорії автомобілів: седани, кросовери, мінівени, хетчбеки, мікроавтобуси, позашляховики та інші. Для вибору оптимального варіанту зверніть увагу на наступні характеристики:

Враховуйте параметри та види діяльності, для якої підбирається автомобіль. Менеджери Avis нададуть індивідуальну пропозицію, враховуючи побажання лізингоотримувача. Окремої уваги заслуговують електромобілі у лізинг. В автопарку представлені інноваційні електрокари Volkswagen ID.5. Вони допоможуть зекономити на пальному та потурбуватися про навколишнє середовище. Модель обладнана потужними електромоторами, які забезпечують великий запас ходу на одному заряді батареї.

З компанією Avis лізинг авто в Тернополі стає простою та доступною процедурою. Українські компанії та приватні особи можуть скористатися перевагами сучасного підходу. Для підприємств це шанс отримати повноцінний автомобіль без суттєвих разових грошових вкладень. Розподілені місячні платежі не шкодять бюджету, а викуп машини необов’язковий.

Угоду можна оформити в віддаленому форматі, без відвідування офісу. Послуга доставлення автомобіля дозволяє отримати транспорт за будь-якою адресою в Тернополі чи іншому місті (сплачується додатково). Лізинговий договір вирізняється прозорістю та не включає жодних прихованих платежів або комісійних виплат. Договір забезпечує безліч переваг у порівнянні з традиційним кредитуванням, тому набирає обертів в Україні.

Показать все
Mail