Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг в Тернополі

Лізинг авто в Тернополі, як і в інших великих містах України, з кожним днем ​​набирає все більшої популярності. Особливо затребувана ця послуга серед представників малого, середнього та великого бізнесу. На сайті avisleasing.com.ua представлені найвигідніші для юридичних осіб умови по авто лізингу. Великий вибір пропонованих транспортних засобів дозволить вам підібрати для компанії автомобіль, який максимально відповідає вимогам і побажанням.

Чому варто скористатися послугами автолізингу?

Автолізинг - вигідну пропозицію по довгостроковій оренді транспортного засобу з можливістю його повного викупу і переоформлення на нового власника. Ця послуга набагато вигідніше пропонованого українськими банками автокредитування і дозволяє повноцінно користуватися машиною мрії при незначних витратах ресурсів компанії.

Купити авто в лізинг в Тернополі коштує завдяки наступним перевагам угоди:

На сайті avisleasing.com.ua ви можете залишити заявку на покупку авто в лізинг в Тернополі і інших обласних центрах України, наприклад, в Києві, Дніпрі або Харкові, яка буде розглянута фахівцями нашої компанії в максимально стислі терміни. Залежно від основних цілей і завдань, у нас ви можете оформити фінансовий або оперативний договір автолізингу. Для зв'язку з нашими фахівцями і отримання кваліфікованої консультації телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.

Показать все
Mail