Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Львові – особливості та переваги

Попри закриття українських аеропортів, компанія Avis продовжує надавати авто в лізинг у Львові. В місті працює постійний офіс, до якого можна звернутися за консультацією та для оформлення угоди. Лізинг для приватної особи чи організації залишається привабливим за умовами, адже можна отримати автомобіль на строк до п’яти років без довготривалого підписання контракту.

Особливості лізингу автомобілів

Лізинг автомобілів у Львові розповсюджується на широкий спектр транспортних засобів. В автопарку компанії Avis знаходяться тисячі авто різних категорій – від седанів і кросоверів до мінівенів і позашляховиків. Вибрати варіант можна для виконання різних завдань – комфортного пересування по місту на відпочинку, роботи в таксі, вантажних перевезень тощо.

Оперативний лізинг авто – особлива пропозиція для компаній, яка надається за такими правилами:

Для компаній лізинг авто у Львові стає унікальною можливістю отримати в розпорядження автомобіль на вигідних умовах. Завдяки рівномірному розподіленню бюджету підприємство може адекватно розпланувати витрати. В цьому допоможе довгострокова оренда авто. Такий варіант стане чудовим рішенням для стартапів, які ще не мають великого бюджету та не бажають брати автомобіль в кредит..

Вигоди від автомобільного лізингу

Взяття авто в лізинг у Львові стає все більш популярним напрямком серед українців. Цьому сприяє низка переваг цього формату перед традиційними кредитами та повними викупами автомобілів. Лізинг авто забезпечує отримувачам такі вигоди:

  1. швидкість – мінімальні строки оформлення договору без потреби зайвий раз прибувати до офісу компанії;
  2. доступність – встановлення оптимального розміру першого внеску та щомісячних платежів;
  3. адаптивність – можливість вибрати саме той транспортний засіб, який задовольнить конкретні потреби;
  4. економність – клієнт не займається оформленням полісів КАСКО, ОСАГО, заміною гуми в міжсезоння, тож може зосередитись на більш важливих завданнях;
  5. гнучкість – можна викупити автомобіль після завершення терміну контракту за ринковою вартістю (з урахуванням сплачених внесків), продовжити строк оренди чи вибрати інше авто.

Купити авто в лізинг у Львові – це також унікальна можливість взяти електромобілі у лізинг і насолодитися їхніми перевагами. Якщо ви до цього користувалися моделями винятково з бензиновими чи дизельними двигунами, зможете спочатку оцінити особливості електрокарів, а вже потім вирішити, чи бажаєте стати повноцінним власником такого типу автомобілів.

Всі моделі авто в лізинг у Львові надаються вже з заправленими паливними баками чи зарядженими акумуляторними батареями, пройденим технічним обслуговуванням. Тож залишається зручно влаштуватися за кермом і протестувати автомобіль. Лізингоодержувач зобов’язаний сплачувати щомісячні внески у визначеному розмірі, щоб не втратити машину.

Також у розпорядженні завжди знаходиться замінний транспортний засіб на випадок, якщо через екстрені ситуації основна машина вийшла з ладу, її подальше використання неможливе чи небезпечне до проведення ремонтних робіт.

Показать все
Mail