Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в місті Львів

Купити авто в лізинг у Львові і інших великих містах України стало ще простіше завдяки фахівцям компанії AVIS. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете докладну інформацію щодо наданих нами послуг і необхідного для оформлення угоди пакету документів. Досвідчені фахівці компанії завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором відповідного під ваші вимоги авто, взяти яке в лізинг можна у Львові, Дніпрі, Харкові та інших обласних центрах.

Переваги лізингу машин у Львові

Послуги автолізингу користуються високою популярністю не тільки серед європейців, але і у підприємців великих українських міст, включаючи Львів. Багато представників великого та малого бізнесу, а також невеликих виробничих підприємств воліють лізинг автомобілів у Львові їх покупці в салоні або оформлення кредитного договору.

Причиною для такого вибору можуть бути такі переваги подібної угоди:

Наша компанія пропонує найбільш вигідні для юридичних осіб умови на лізинг авто у Львові. Така покупка являє собою відмінну можливість отримання машини без використання оборотних коштів фірми. До того ж ви зможете повноцінно використовувати транспортний засіб як для корпоративних, так і для особистих цілей.

Як можна купити авто в лізинг в місті Львів?

Найбільшою популярністю серед підприємців користується два типу договору між лізингодавцем і лізингоодержувачем:

Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, тому допоможуть оформити угоду на найвигідніших умовах. Великий вибір лізингових машин дозволяє нам підбирати транспортні засоби, які максимально відповідають побажанням і вимогам лізингоодержувача. Зв'язатися з нами для отримання консультації та відповідей на всі ваші запитання по лізингу авто в місті Львів можна через сайт avisleasing.com.ua. Досвідчені фахівці компанії завжди готові допомогти з вирішенням поставленого завдання і купити машину у Львові, максимально відповідну вашим побажанням.

Показать все
Mail