Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Харкові

Через небезпечну ситуацію в Україні авто в лізинг у Харкові в аеропорту недоступне. Можна звернутися за допомогою до київського центру або в онлайн-форматі. Лізинг авто гарантує безліч переваг у порівнянні з традиційним придбанням або кредитуванням. Гнучка пропозиція враховує персональні вимоги приватних осіб та компаній. Вона розповсюджується на тисячі автомобілів в автопарку Avis.

Умови та різновиди лізингу авто в Харкові

Взяти автомобіль у лізинг в Харкові від Avis можна на зручних умовах, як і для інших українських міст. Індивідуальні пропозиції розповсюджуються на лізинг для приватної особи та підприємства. Проводиться попередня консультація. На ній обговорюються умови між лізингодавцем та отримувачем послуги.

Лізинговий договір включає наступні етапи:

  1. консультація – визначення моделі та марки автомобіля, технічних параметрів, строків лізингу та відсотку першого внеску (від п’ятнадцяти відсотків);
  2. формування індивідуальної пропозиції з визначеним розміром щомісячних внесків;
  3. надання пакета документів для оформлення договору – паспорта, ІНП, водійського посвідчення (оперативний лізинг потребує фінансової звітності компанії за два роки);
  4. оформлення контракту та передача лізингоотримувачу автомобіля (можна забрати самостійно або замовити доставлення за додаткову плату).

До лізингу авто в Харкові включене технічне обслуговування, реєстрація, страхування, сезонна заміна шин автомобіля (базовий пакет послуг). Замовнику залишається піклуватися про заправлення авто, а про інше потурбується лізингодавець. На час ремонтних робіт (якщо виникне потреба) надається змінний транспорт.

Асортимент автомобілів у лізинг в Харкові

Взяти в лізинг авто у Харкові ви можете в різноманітних комплектаціях. Серед трьох з половиною тисяч автомобілів у автопарку є новенькі моделі від відомих виробників. Можна вибрати між авто на бензинових, дизельних двигунах або замовити електромобілі у лізинг. Замовник може підібрати оптимальний транспорт за швидкістю, пасажиромісткістю, об’ємом багажника, комплектацією, іншими показниками.

Серед автомобілів виокремлюють:

Довгострокова оренда авто надається на рівних умовах для всіх зазначених категорій автомобілів. Індивідуально розраховується розмір першого внеску та щомісячних платежів, відштовхуючись від ринкової вартості машини. У прозорому контракті прописуються всі важливі пункти, примірники отримують лізингодавець та отримувач послуги. Авто в лізинг (Харків) можна оформити онлайн, виславши потрібні документи електронною поштою для збереження дорогоцінного часу.

Після завершення лізингової угоди є декілька варіантів подальшого розвитку подій. Можна повернути машину власнику та оформити контракт на інший автомобіль з автопарку. Є також можливість купити авто в лізинг у Харкові. В останньому випадку машина купується за встановлену ринкову суму. З неї віднімають розмір попередньо внесеного першого платежу та суми щомісячних лізингових виплат. Лізинг дозволяє протягом кількох років покористуватись автомобілем, оцінити його переваги та недоліки. Після цього можна приймати рішення про доречність або недоречність викупу.

Показать все
Mail