Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг автомобілів в Харкові

Лізинг авто в Харкові з часом стає все більш затребуваним серед підприємців і юридичних осіб. Це пов'язано не тільки зі зміною життєвого ритму і підвищенням кількості машин на міських вулицях, а й з економічної вигідністю запропонованої угоди. Автолізинг в Харкові і інших великих містах України не передбачає додаткових обов'язків з боку лізингоодержувача, крім самого початку позначених в підписаному під час укладання угоди договорі. Цей спосіб дозволяє вигідно придбати в користування машину необхідних класу, моделі і року випуску. Купити авто в лізинг в Харкові на максимально вигідних для комерційних компаній, юридичних осіб і приватних підприємців умовах можна за допомогою сайту компанії avisleasing.com.ua.

Чому варто оформити машину в лізинг?

Харків - друга столиця України, не дивно, що автолізинг тут користується досить великою популярністю. Висновок подібної угоди надає лізингоодержувачу наступні переваги:

Багато підприємців і керівники компаній вирішуються купити авто в лізинг в Харкові не для корпоративних, а для особистих цілей. При цьому вони отримують можливість за певний період часу повністю викупити автомобіль своєї мрії. Транспортне ж засіб надходить в розпорядження юридичної особи без залучення активів фірми і пущених в обіг фінансів.

Особливості автолізингу

Незважаючи на інтенсивний розвиток автомобільного ринку, багато жителів українських міст не усвідомлюють, у чому саме полягає вигода автолізингу. Цей вид співпраці передбачає тривалі орендні взаємин між лізингоодержувачем та лізингодавцем, які передбачають можливість повного викупу транспортного засобу і його переоформлення.

У сучасних реаліях далеко не кожна українська компанія, а тим більше її керівники можуть дозволити собі покупку корпоративного транспорту. Якщо у вас немає можливості використання запущених в оборот фірми коштів, то відмінним рішенням проблеми буде укладення договору автолізингу. На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете найбільш вигідні умови для бізнесменів практично всіх обласних центрів України.

Показать все
Mail