Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто для юридичних осіб Чернігова

Послуги покупки авто в лізинг в Чернігові набирають все більшої популярності, адже саме вони дозволяють приватним підприємцям, а також представникам невеликих компаній обзавестися корпоративним автомобілем на максимально вигідних умовах. При цьому транспортний засіб може використовуватися як для потреб фірми, так і в особистих цілях її керівника. Якщо порівнювати автолізинг з оформленням автокредитування в банку, то перший виявляється набагато економічніше і лояльніше до лізингоодержувача.

Купити машину в лізинг в Чернігові допоможуть досвідчені фахівці компанії Avis, яка має європейське коріння та гарантує високу якість послуг, що надаються. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті avisleasing.com.ua номером телефону. Великий вибір транспортних засобів дозволить підібрати авто з пробігом в лізинг в Чернігові, яке максимально відповідало б вашим вимогам і побажанням. Досвідчені менеджери компанії завжди готові відповісти на питання, що цікавлять і допоможуть прийняти правильне рішення.

Переваги автолізингу

Далеко не кожне з юридичних осіб Чернігова може дозволити собі незаплановано купити нову машину, яку можна було б використовувати в інтересах компанії, тому питання придбання корпоративного транспорту найзручніше вирішувати шляхом оформлення б / у авто в лізинг. Висновок подібного договору забезпечить лізингоодержувачу наступні переваги:

Одним з основних наших переваг є індивідуальних підхід до кожного лізингоодержувачу, а, відповідно, можливість підібрати транспортний засіб, максимально відповідне поставленим завданням.

Чому підприємцям вигідно оформити автолізинг з AVIS Leasing?

У нашій компанії запропоновано кілька варіантів укладання угоди, що пропонують різні умови співпраці і мають свої особливості:

Для уточнення інформації щодо лізингу б / у і нових авто в Чернігові, а також оформлення заявки зв'яжіться з менеджерами нашої компанії за вказаною на сайті avisleasing.com.ua телефону.

Показать все
Mail