Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто для юридичних осіб Чернігова

Послуги покупки авто в лізинг в Чернігові набирають все більшої популярності, адже саме вони дозволяють приватним підприємцям, а також представникам невеликих компаній обзавестися корпоративним автомобілем на максимально вигідних умовах. При цьому транспортний засіб може використовуватися як для потреб фірми, так і в особистих цілях її керівника. Якщо порівнювати автолізинг з оформленням автокредитування в банку, то перший виявляється набагато економічніше і лояльніше до лізингоодержувача.

Купити машину в лізинг в Чернігові допоможуть досвідчені фахівці компанії Avis, яка має європейське коріння та гарантує високу якість послуг, що надаються. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті avisleasing.com.ua номером телефону. Великий вибір транспортних засобів дозволить підібрати авто з пробігом в лізинг в Чернігові, яке максимально відповідало б вашим вимогам і побажанням. Досвідчені менеджери компанії завжди готові відповісти на питання, що цікавлять і допоможуть прийняти правильне рішення.

Переваги автолізингу

Далеко не кожне з юридичних осіб Чернігова може дозволити собі незаплановано купити нову машину, яку можна було б використовувати в інтересах компанії, тому питання придбання корпоративного транспорту найзручніше вирішувати шляхом оформлення б / у авто в лізинг. Висновок подібного договору забезпечить лізингоодержувачу наступні переваги:

Одним з основних наших переваг є індивідуальних підхід до кожного лізингоодержувачу, а, відповідно, можливість підібрати транспортний засіб, максимально відповідне поставленим завданням.

Чому підприємцям вигідно оформити автолізинг з Avis?

У нашій компанії запропоновано кілька варіантів укладання угоди, що пропонують різні умови співпраці і мають свої особливості:

Для уточнення інформації щодо лізингу б / у і нових авто в Чернігові, а також оформлення заявки зв'яжіться з менеджерами нашої компанії за вказаною на сайті avisleasing.com.ua телефону.

Показать все
Mail