Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Автолізинг в Полтаві - відмінне рішення для невеликих компаній

Ваша фірма потребує корпоративному транспорті, а внутрішнього бюджету на таку велику покупку не вистачає? Відмінним рішенням буде лізинг авто в м Полтава. Угоди подібного роду користуються популярністю не тільки в більшості європейських країн, а й в обласних центрах України. Плануючи купити машину в лізинг в Полтаві, зверніться до фахівців компанії AVIS, які готові запропонувати юридичним особам максимально вигідні умови автолізингу.

Чому варто взяти авто в лізинг в Полтаві?

Представники великого і середнього бізнесу, а також невеликі підприємці часто стикаються з труднощами в придбанні автомобіля. Причин тому може бути безліч, але особливо актуальна проблема для нужденних в регулярному оновленні автопарку компаній. Вибираючи між послугами автокредитування та укладенням лізингового договору, варто віддати перевагу останньому.

Автолізинг в Полтаві має такі переваги:

Автолізинг забезпечує лізингоодержувачу максимально комфортні для компанії умови оподаткування, а також дозволяє позбутися від необхідності оформлення заставного майна.

Переваги оформлення угоди з AVIS Leasing

На сайті avisleasing.com.ua ви знайдете кращі умови для оформлення автомобіля в лізинг в Полтаві і інших великих містах України. Великий вибір машин дозволяє підібрати транспортний засіб, що максимально відповідає вимогам і побажанням щодо моделі, марки і року випуску.

Наші фахівці можуть запропонувати допомогу в оформленні одного з наступних видів договору з лізингодавцем:

Також наші фахівці можуть допомогти юридичним особам з оформленням довгострокової оренди транспортного засобу, який в подальшому раціонально використовувати в інтересах компанії. Також ми готові надати кваліфіковану юридичну консультацію, яка допоможе вам у придбанні транспортного засобу на максимально вигідних умовах.

Показать все
Mail