Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України

Електрокари в приватний лізинг

Це ваш новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння. Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в приватний лізинг з максимальним сервісом

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні


Авто в лізинг від AVIS


Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Ви можете отримати автомобіль в оперативний лізинг, економ лізинг або в довгострокову оренду. Лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Попит на лізинг авто продовжує зростати. Його обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває для вирішення бізнес цілей компанії, а також, для приватних потреб.


Ви можете отримати в лізинг автомобілі, які забажаєте. У приватний лізинг ми також привезли для вас з Німеччини стильні сучасні електрокари Volkswagen ID.5. Заощаджуйте кошти, які зазвичай витрачаєте на пальне. Скористайтесь усіма перевагами екологічного автомобіля. Тихі, інтелектуальні, надійні, комфортні та екологічно чисті електричні кросовери Volkswagen ID.5 в комплектації GTX та Pro Performance допоможуть вам насолодитись подорожжю! Як передньопривідні, так і повнопривідні ID.5 мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Авто в лізинг у Полтаві

Аби скористатися послугою лізингу авто в Полтаві на прозорих умовах, достатньо звернутися до компанії Avis. Сервіс надається фізичним і юридичним особам за умови пред’явлення відповідного пакета документів. Якщо вам потрібна довгострокова оренда авто в Полтаві, оформити заявку можна в Києві, де знаходиться найближчий працюючий офіс. Але не обов’язково самостійно їхати до столиці забирати автомобіль, адже у нас є послуга доставлення.

Переваги лізингу авто в Полтаві

Компанія Avis протягом 27 років працює в Україні, тому отримання авто в лізинг у Полтаві є максимально продуманою та зручною послугою. ЇЇ оформлення забезпечує такі плюси:

  1. отримання автомобіля з потрібними технічними характеристиками;
  2. без першого внеску – нема потреби витрачати суттєві кошти на покупку;
  3. оперативний лізинг авто передбачає надання мінімального пакета документів – для швидкого оформлення договору потрібно надати фінансову звітність компанії для підтвердження платоспроможності;
  4. розширений пакет послуг – лізингодавець бере на себе зобов’язання щодо технічного обслуговування, страхування та реєстрації автомобіля.

Для кожного клієнта підбирається індивідуальна пропозиція щодо лізингу авто від офіційного дилера. Враховуються потреби та можливості замовника, щоб умови були максимально вигідними. Аби взяти авто в лізинг у Полтаві, можна звернутись до київського офісу компанії.

Потрібні документи попередньо можна пересилаються поштою, а сам автомобіль за додаткову плату доставляється за зазначеною адресою. Лізинг авто передбачає отримання повністю заправленого авто, що пройшло технічне обслуговування, має страховку КАСКО + ОСАГО, тому готове до повноцінного використання без додаткових витрат.

Можливості лізингу авто для приватних клієнтів

Якщо йдеться про лізинг для приватної особи, тоді головними складовими стають зручність і безпечність. Клієнт може вибрати оптимальний для себе варіант авто, а підписання угоди потребує сплати гарантійного внеску лише за чотири місяці використання автомобіля (розмір щомісячного платежу визначається індивідуально).

Щомісячний платіж за умовами контракту не може змінюватися до його завершення. Тому ви підписуєте договір строком від півтора до 4 років і можете бути впевнені, що жодні економічні, політичні чи соціальні чинники не призведуть до збільшення витрат.

З-поміж доступних моделей авто особливої уваги потребують електромобілі у лізинг. Компанія Avis у курсі сучасних тенденцій переходу із транспортних засобів на бензині на більш екологічні електрокари. В автопарку представлені сучасні німецькі автомобілі Volkswagen ID.5, які пройшли повне технічне обслуговування та надаються вже зарядженими.

Якщо вас цікавить майбутній продаж авто після лізингу в Полтаві, така можливість передбачена угодою. По завершенню строку контракту перед лізингоотримувачем постає питання – повернути автомобіль назад, вибрати інший транспортний засіб і повторно оформити лізинг або викупити автомобіль. Останній варіант дає змогу стати повноцінним власником авто. Для цього потрібно внести оплату, з якої вже виключені зроблені раніше місячні платежі.

Показать все
Mail