Спец-предложение

Оперативний лізинг авто

Оперативний лізинг допомагає заощадити час і кошти. Всі транспортні питання стосовно лізинга авто лягают на плечі лізингодавця, а лізингове авто знаходиться на балансі AVIS. Ми пропонуємо лізинг авто в Києві, Львові та інших містах України.

Довгострокова оренда авто

Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення довгострокової оренди авто, які повністю враховують ваші потреби і потреби компанії, від вибору марки автомобіля і використання його на весь період довгострокової оренди авто, до сервісного і технічного обслуговування.

Автомобілі після лізингу

Автомобілі після лізингу - це унікальна пропозиція від AVIS Україна. Ми пропонуємо авто в Києві, Львові та всій Україні.

Авто в лізинг від AVIS

Авто в лізинг від AVIS

Лізинг авто дає всі переваги без додаткових контрактів і зобов'язань. Є кілька видів лізингу: оперативний лізинг, економ лізинг від AVIS Україна та довгострокова оренда авто. Кожен з них підійде для певної мети. На даний момент лізинг авто - це найсучасніший спосіб отримання автомобіля. Переваг у лізингу автомобіля багато: індивідуальний підхід, економія коштів, рівномірний розподіл страхування, швидка процедура покупки і відсутність територіальної прив'язки. Лізинг є найбільш ефективним продуктом автокредитування, оскільки попит серед клієнтів продовжує зростати. Лізинг авто обирають завдяки величезним перспективам, які він відкриває перед клієнтами для вирішення бізнес цілей компанії.
Купити авто в лізинг від AVIS можливо у будь-якому куточку України. Ми надаємо лізинг авто в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

0

Років на ринку

0

Автомобілей у парку

0

Корпоративних клієнтів

0

Представництв

0

Сервісних партнерів

Лізинг авто в Херсоні

Херсон - туристичне місто України, де добре розвинений малий, середній і великий бізнес, що обумовлює великий попит на покупку авто в лізинг. Юридичні особи та підприємці віддають перевагу такому виду співпраці завдяки його лояльним умовам і фінансової вигідності. Придбати машину на максимально вигідних умовах можна в компанії AVIS, яка пропонує великий вибір транспортних засобів, що відповідають різним вимогам клієнтів. Залишивши заявку на сайті avisleasing.com.ua, ви можете розраховувати на її швидке розгляд нашими фахівцями і отримання відповіді в максимально стислі терміни.

Автолізинг Херсон: види і особливості запропонованих угод

Авто в лізинг в Херсоні може пропонуватися на різних умовах, що дозволяє кожному клієнту нашої компанії підібрати для себе оптимальне рішення, що максимально задовольняє наявні вимоги і побажання. На сайті avisleasing.com.ua ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і підписати один з наступних видів договору:

Фінансовий лізинг дозволяє купити авто в Херсоні з можливістю його повноцінного використання і подальшого переоформлення. У договорі, за бажанням сторін, можуть бути прописані додаткові витрати, наприклад, страхове та технічне обслуговування транспортного засобу.

Уклавши договір оперативного автолізингу, ви зможете весь час дії договірних відносин використовувати машину з метою компанії, але по закінченню дії договору зобов'язані будете повернути автомобіль лізингодавцю. Такий варіант співпраці оптимальний для підприємств і компаній, які в силу професійної діяльності повинні постійно оновлювати автопарк.

Переваги автолізингу

Лізинг б / у автомобіля в Херсоні має ряд вагомих переваг в порівнянні з пропонованими українськими банками послугами автокредитування:

Багато представників малого, середнього та навіть великого бізнесу вирішуються купити машину в лізинг в Херсоні не для тільки для корпоративних, але і для особистих цілей.

Показать все
Mail