Лізинг: інвестиційний революціонер чи популярний фінансовий інструмент?

Лізинг: інвестиційний революціонер чи популярний фінансовий інструмент?

Використання лізингу як форми фінансування інвестицій зумовлене рядом переваг. Він надає компаніям можливість рівномірно розподілити вкладення, щоб придбання важливої техніки чи обладнання не призвело до критичного просідання бюджету. На відміну від інших форм довгострокової оренди інвестиції лізингу мають більш гнучку форму, за якою можна розподілити платежі на рівномірні транші.

Лізинг як ефективна форма інвестування: переваги та можливості

Інвестиції у лізинг вигідні приватним підприємствам через можливість збереження їхньої ліквідності. Також дана форма орендної угоди забезпечує наступні плюси:

  1. невисокий перший внесок у розмірі до 15% від загальної оцінювальної вартості об’єкта;

  2. вибір гнучкої схеми виплати коштів, яка одразу прописується у договорі;

  3. розмір платежів залишається незмінним протягом усього терміну виплат, на нього не впливають жодні економічні, політичні чи соціальні фактори;

  4. надання лізингодавцем додаткових послуг, зокрема з обслуговування та страхування техніки, взятої в оренду;

  5. зрозумілий та прозорий облік лізингового майна відповідно до міжнародних норм.

Довгострокова оренда авто від Avis є однією з ефективних форм інвестицій лізингу для компаній. Вони мають змогу тривалий час користуватись якісними автомобілями для свого автопарку. По завершенню строку лізингу викуп транспорту не є обов’язковим. Якщо клієнт бажає це зробити, то сплачує вартість авто без урахування вже здійснених за лізинговою угодою платежів.

Роль лізингу у стимулюванні інвестиційного розвитку: аналіз тенденцій

Лізинг як форма інвестиції дозволяє українським підприємствам гнучко розпоряджатись коштами. Це вкрай важливо в умовах економічної нестабільності та не впевненості у завтрашньому дні. Компаніям не потрібно витрачати великі кошти на купівлю автомобілів, вони можуть значно скоротити витрати на лізинговій формі оренди.

Також авто у лізинг надають можливість спробувати різні моделі техніки, а потім викупити лише ті варіанти, які виявились найбільш продуктивними у процесі використання. Невеликі транші, рівномірно розподілені на декілька років, знижують фінансове навантаження на компанію, а отже зменшують ризик критичних витрат або взагалі ліквідації підприємства.

Стратегічне використання лізингу як інвестиційного інструменту

Лізинг – це інвестиції, які у руках вмілого керівника сприятимуть сталому розвитку компанії. Це ефективний інвестиційний інструмент, який дозволяє зекономити кошти та витратити їх на інші напрямки діяльності. З його допомогою можна розробити чіткий план бюджету з довготривалою перспективою.

Продаж авто після лізингу передбачає виплату за ринковою вартістю, без урахування платежів, які були здійснені раніше. Ось чому лізинг називають новою формою фінансування інвестицій, яку вибирає все більша кількість компаній в Україні. Лізинг як інвестиції є простою та зрозумілою формою, адже виплати здійснюються на підставі чітко затвердженого договору.

Mail