Обидва автомобілі популярні в Україні. Однозначно сказати, що краще: «Ніссан Кашкай» чи «Тойота РАВ 4», складно. Один має доступнішу ціну, а другий б'є конкурентів кращими характеристиками серед кросоверів. Українські водії цінують «Тойоту» за прохідність та нові технології, але не всі можуть дозволити собі такий бюджет. Щоб не викладати відразу велику суму, можна взяти авто в лізинг і користуватися відразу.
Компактний кросовер запущений у масове виробництво в кінці 2006 року. Це перша модель «Ніссан», яку повністю розробили в Європі. Машина приваблює водіїв помірною ціною, комфортним водінням та надійністю. Підходить для тих, хто хоче отримати хетчбек, але зі збільшеним кліренсом. Особливості:
Nissan пишається своєю антигравітаційною системою, при якій навантаження рівномірно розподіляється, і навіть при тривалому водінні спина не втомлюється. Мотори в машинах розрізняються залежно від лінійки та року випуску. Але будь-який Qashqai — це машина для міста. Вона не буде показувати високих характеристик на складній трасі.
Її неможливо сплутати з іншими через футуристичні, гострі кути кузова та агресивну глянцеву решітку. Роздвоєний вихлоп розташований трохи нижче бампера, що теж відрізняє автомобіль.
В Україні доступний оперативний лізинг авто у класичному його варіанті та в гібридному. Всі моделі отримали надійні підвіски, добре тримають повороти, чутливо та без затримок реагують на педалі газу і гальма. Незважаючи на габарити, машина швидкісна і на трасі, навіть гібрид може розігнатися до 140–150 км/год.
Кожна модель пропонує всілякі електронні асистенти: адаптивний круїз-контроль, систему запобігання зіткненням. Власники машин відзначають, що габарити водійського сидіння комфортні навіть для найбільших людей, що в інших авто буває проблемою. Врахуйте це, коли будете вирішувати, що краще: «Ніссан» чи «Тойота».
Щоб розібратися і вибрати, який із двох автомобілів буде стояти у вашому гаражі, орієнтуйтеся на суму, яку готові витратити, та вибирайте головні для вас характеристики. Досвідчені водії радять звертати увагу на найважливіше:
Якщо все врахували та навіть побували на тест-драйві, але все одно не визначилися, спробуйте опцію довгострокова оренда авто. Такий варіант допоможе на практиці відчути всі особливості, зважити вигоди, недоліки та переваги. Але багато хто у підсумку вирішує брати машину напрокат, коли вона потрібна, і не витрачатися на ТО, ремонти та стоянки.