Яку комплектацію автомобіля вибрати: корисні поради від лізингової компанії

Яку комплектацію автомобіля вибрати: корисні поради від лізингової компанії

Наявність різноманітних опцій в машині роблять користування нею зручнішим. Однак власнику важливо знати, який з варіантів підійде саме йому і чи буде конкретна комплектація фінансово вигідною. Базові, стандартні, ексклюзивні – який набір опцій вибрати, залежить від бажання власника та його планів щодо користування автомобілем.

Визначення оптимальної комплектації автомобіля: функціональність, комфорт і бюджет

Зазвичай автосалони пропонують базову комплектацію моделей. А власник самостійно вибирає потрібні варіанти начинки з урахуванням пропозицій заводу-виробника і власних потреб. Далі розглянемо особливості кожного виду комплектації:

  1. Мінімальна. Це необхідна база, без якої рух автомобіля і користування ним неможливі. У ній відсутні пропозиції, які роблять поїздки більш комфортними: автомагнітола, електричні склопідіймачі, клімат-контроль тощо.

  2. Класична. Подібна комплектація авто вважається оптимальною, тому її вибирають найчастіше. Сюди входить акустична система, подушки безпеки, ABS, гідропідсилювач керма, електричні склопідіймачі, система захисту від крадіжки. 

  3. Повна. Це люксова комплектація, завдяки якій використання автомобіля стає найбільш комфортним. Вона передбачає, крім стандартних опцій, наявність дорогих матеріалів та запчастин, подушок безпеки, АКПП, шкіряну оббивку, клімат-контроль, люк, ліфт сидінь, сучасну підвіску. У разі нестачі коштів на купівлю є можливість довгострокової оренди авто.

Вартість мінімальної комплектації найнижча, тому доступна багатьом власникам. Стандартна – передбачає придбання додаткових опцій за більшу ціну, але покупка все одно залишається вигідною. Повний набір можливостей є найдорожчим. 

Як вибрати оптимальну комплектацію для авто

Переваги різних рівнів комплектації автомобіля: як знайти оптимальну комбінацію функцій і ціни

Базовий набір опцій приваблює доступною вартістю, в цьому й полягає його перевага для більшості користувачів. Однак функціональність та зовнішній вигляд авто будуть обмеженими. На перший погляд, може здатися, що без клімат-контролю чи електросклопідіймачів можна легко обійтися: автомобіль їздить, і це головне. Проте відсутність комфорту буде даватися взнаки, особливо в далеких поїздках. 

Повний набір має переваги перед обов’язковою комплектацією автомобіля у безпеці, комфорті й дизайні. Але за ціною вона підходить не всім власникам. Якщо бюджет дозволяє, варто придбати саме таку модифікацію. Наявність подушок безпеки дозволить уникнути травмування в ДТП, клімат-контроль зробить мандрівку комфортною незалежно від погоди за бортом, а завдяки потужному двигуну можна швидко дістатися до місця призначення. Розв’язати проблему високої вартості просто: достатньо взяти авто в лізинг

Найбільш вигідна за функціями й ціною стандартна комплектація. В ній є все необхідне для швидкої їзди, зручності та безпеки. При цьому власник не обтяжений значними фінансовими витратами. У продажу авто після лізингу можна знайти якісний і доступний транспортний засіб. 

Mail