Як купити автомобіль після лізингу?

Як можно купити автомобіль після лізингу та чим він вігідніше за вживаний?

Як купити автомобіль після лізингу?

Минуло два-три роки лізингу автомобіля і у вас є два варіанти: купити авто після лізингу або знайти нове. Ви можете схилятися до одного з них в залежності від того, скільки часу у вас є, наскільки подобається засіб пересування, але важливо враховувати кілька факторів, які допоможуть прийняти рішення. На ринку ще не так багато моделей, які можна придбати після лізингу, але попит підвищується, тому лізингові компанії розширюються. Багато людей після покупки взятого в лізинг автомобіля залишаються задоволені.

Більше інформації про лізинг
в Україні від компанії Avis
Залишити заявку
Детальніше про лізинг

Чому варто придбати автомобіль після лізингу?

Ціна викупу після лізингу

Коли ви розглядаєте можливість покупки автомобіля після лізингу, у вас є значна перевага. Ви знаєте ціну, за яку лізингова компанія готова віддати автомобіль. І це чудова можливість, яку ви не отримали б при покупці нового автомобіля.

У вашому договорі лізингу вказана залишкова вартість або амортизаційна вартість автомобіля в кінці строку лізингу. Це також є ціною, за яку ви могли б його придбати. Вам навіть не доведеться вести переговори.

Однак не слід розглядати ціну викупу окремо. Потрібно вивчити фактичну вартість цього ж автомобіля на ринку. Оціночна вартість різних автомобілів може варіюватися. Якщо залишкова вартість згідно з договором лізингу близька до ринкової вартості взятого в лізинг автомобіля, то покупка є відмінним варіантом. Більш того, однією з переваг покупки взятого в лізинг автомобіля є те, що ринкова вартість автомобіля може бути набагато вище залишкової. І це теж буде вагомою причиною для придбання взятого в лізинг автомобіля, тому що навряд чи ви знайдете ціну ще нижче.

Стан автомобіля

Стан взятого в лізинг транспортного засобу також може вплинути на те, чи його слід викуповувати після закінчення строку договору чи ні. Добре, якщо ваш взятий в лізинг автомобіль знаходиться у відмінному стані. Навряд чи б ви знайшли ще один старий автомобіль за такою ж ціною. Якщо ви зберегли транспортний засіб в хорошому стані і він все ще вам подобається, варто розглянути варіант придбання.

З іншого боку, якщо ваш автомобіль знаходиться не в кращому стані або за період лізингу ви пошкодили його, то лізингова компанія може накласти штраф, коли термін лізингу підійде до кінця. В цьому випадку також слід розглянути варіант покупки, щоб уникнути штрафних санкцій.

Пробіг також є важливим фактором при покупці автомобіля після закінчення терміну лізингу. Лізингова компанія зазвичай підраховує залишкову вартість грунтуючись на пробігу. Це відразу ж обмовляється при складанні договору. І якщо ви перевищите ліміт пробігу, то доведеться платити за кожен зайвий кілометр. Варто перевіряти прописані кілометри в договорі лізингу і кілометри, які відображає одометр. Якщо ви значно перевищили ліміт пробігу, то варто придбати автомобіль, щоб уникнути додаткової плати.

Ваш час

На пошук нового автомобіля, складання договору лізингу і покупки йде безліч часу і сил. І це може стати ще однією причиною для покупки автомобіля після лізингу. Якщо покупка автомобіля приносить занадто багато клопоту і вас влаштовує орендований транспортний засіб, варто задуматися про його викуп. Так ви можете значно заощадити час і зусилля. У цьому випадку більшість проблем з оформленням документів на автомобіль лежить на лізинговій компанії.

Регулярне технічне обслуговування

При покупці нового автомобіля всі турботи про технічне та сервісне обслуговування лягають на плечі покупця. На відміну від лізингу транспортного засобу, де за всіма технічними питаннями стежить лізингодавець. Огляди автомобіля ведуться за суворим графіком згідно з рекомендаціями виробника автомобілів. На відміну від старого автомобіля, який належав приватній особі, ви можете бути впевнені, що засіб пересування, який взято у лізингової компанії відповідає всім нормам. В автомобілі вчасно міняли масло і шини і повертали лізинговій компанії за розкладом.

Помірний пробіг

Автомобілі, які здаються в лізинг, набирають пробіг набагато швидше, ніж ті, які купують в автосалонах. Але не очікуйте, що на одометрі набереться багато кілометрів відразу ж. Зазвичай до моменту великого пробігу автомобілі в лізинговій компанії не залишаються.

Можливість вибору нової моделі

Ніхто не хоче брати в лізинг стару модель автомобіля, тому лізингові компанії зазвичай піклуються про наявність останніх моделей протягом року. Незалежно від того, чи є модель автомобіля поточного або попереднього року, незважаючи на пробіг і стиль, автомобілі оснащені останніми технологіями.

Економія коштів

Купівля автомобіля після лізингу допомагає значно заощадити кошти. Покупка нового автомобіля означає його знецінення в той момент, коли ви виїжджаєте з салону. З взятими в лізинг автомобілями такого не станеться. Ви можете отримати від лізингової компанії той же автомобіль, але за ціною набагато нижчою і тою, яка відповідає його реальній вартості.

Крім цього, залишкову вартість завжди можна обговорити і переглянути в кінці терміну лізингу. У більшості випадків ціна буде набагато нижчою, ніж на покупку нового автомобіля тієї ж моделі та характеристик. Але якщо ви розглядаєте варіант дострокового викупу, то не варто очікувати, що лізингова компанія піде на поступки.

Амортизація автомобіля

Крім залишкової вартості слід враховувати і амортизацію автомобіля за період лізингу. Вона повністю належить лізингоодержувачу. Залежно від того, наскільки автомобіль знецінився, загальна сума за його викуп буде набагато нижчою, ніж при покупці нового.

купити авто після лізингу

Які документи готувати для покупки?

Як правило, кожна лізингова компанія встановлює свої правила і набір документів може відрізнятися. Але основні з них:

  1. Паспорт громадянина України
  2. ІІН
  3. Техпаспорт

Бажаєте знати докладніше? Залишіть заявку і наш спеціаліст Вас проконсультує.

Mail