Гібрид чи електромобіль: переваги та недоліки новітніх технологій

Гібрид чи електромобіль: переваги та недоліки новітніх технологій

Використання двигунів внутрішнього згоряння супроводжується серйозними шкідливими викидами в атмосферу та постійними витратами на їх обслуговування, ремонт і пальне. Тому водії вибирають «зелені» альтернативи – гібридні й електричні силові установки.

Перевірка на практиці: гібрид чи електромобіль

Звичайний тест-драйв не допоможе визначити, яке авто – електромобіль чи гібрид – має більше переваг. Лише після тривалого використання можна робити якісь висновки. Довгострокова оренда авто – це можливість точно оцінити всі характеристики транспортного засобу, не купуючи його. У компанії AVIS її можна оформити на термін від 1 місяця до року й отримати повний пакет страхування, сервісне ТО, можливість заміни авто у випадку несправності орендованого. З розмаїтого асортименту можна вибрати, наприклад, Toyota Yaris Hybrid або типового представника електрокарів Volkswagen ID.5.

Електромобіль: плюси та мінуси

Незаперечні переваги електрокарів:

Провідні виробники плавно згортають випуск авто на викопному паливі та щедро вкладаються в розробку електрокарів, хоча останні мають свої недоліки:

Чудово, що сьогодні можна взяти електрокари у прокат. Кожен, хто планує придбати автомобіль на електричній тязі, може перевірити всі важливі параметри – яку відстань вдасться насправді проїхати, наскільки розвинута в місцевому регіоні мережа пунктів підзарядки акумуляторів, чи дійсно цей тип авто є таким «інтелектуальним», як обіцяють маркетологи.

Гібрид чи електромобіль: переваги та недоліки новітніх технологій

Гібридні автомобілі: плюси та мінуси

Гібриди є яскравим втіленням останніх досягнень науки та техніки: розважальні системи, засоби для підвищення комфорту водіння. Основними їхніми перевагами є:

Основним недоліком є ціна, яку можна пояснити складністю застосовуваних технологій.

Може статися, що майбутній автовласник вже визначився, що краще – гібрид чи електромобіль, але коштів на покупку ще не вистачає. У такому разі лізинг авто стане найрентабельнішим варіантом. Для його оформлення потрібно мінімум документів, платежі рівномірно розподілені в часі, а компанія-лізингодавець сприятиме розв'язанню багатьох питань. Після закінчення терміну лізингу (в Україні це від 1 до 5 років) авто, яке було надійним помічником і стало майже рідним, можна викупити.

Mail