Мобільні додатки для навігації – безпечні подорожі з надійним помічником

Мобільні додатки для навігації – безпечні подорожі з надійним помічником

Останнім часом багато роботи та повсякденного клопоту люди переклали на технології. Орієнтування на місцевості не стало виключенням. Пам'ятаєте старі паперові мапи? Хто зараз може швидко визначити місце свого перебування за ними? Тепер використовують мобільні застосунки для навігації. Навіть у звичайному житті ними користуються всі: звичайні водії та кур’єри. А під час подорожі вони взагалі незамінні.

Що пропонують застосунки для безпечної подорожі

Завдяки вигідним умовам багато людей оформлюють лізинг авто, щоб мати можливість подорожувати Україною. І в таких подорожах мобільні застосунки потрібні ще більше, бо вони беруть на себе такі задачі:

  1. Шукають оптимальний маршрут до пункту призначення. 
  2. Пропонують корисну інформацію про найближчі заправки, ресторани, готелі. Це економить час, бо застосунок завжди підкаже, де можна смачно поїсти, заправитися або відпочити.
  3. Містять у собі офлайн-карти. Це означає, що навіть у місцях без доступу до інтернету ви завжди знайдете дорогу. 

Застосунок для навігації без інтернету особливо актуальний в нашій країні. Аварії, тимчасова відсутність зв’язку та інші проблеми, спричинені бойовими діями та обстрілами, роблять їх незамінними в дорозі. 

Мобільні додатки для навігації – безпечні подорожі з надійним помічником

Застосунки для навігації Android: топ-3

Лізинг та довгострокова оренда авто роблять поїздки по країні реальними, але в дорозі потрібен надійний помічник. Ми склали список найкращих навігаційних програм для користувачів мобільних пристроїв на ОС Android, щоб можна було вибрати той, що підходить краще:

  1. Google Maps. Все ще залишається найпопулярнішим навігаційним застосунком. Він має точні карти, зручні маршрути, інформацію про затори в реальному часі та можливість завантажувати офлайн-карти. Допомагає знайти інформацію про місцеві ресторани, кафе, заправки, пам'ятки. З Google Maps ви завжди знайдете, де поїсти та чим зайнятися.
  2. Mars.Me. Вирізняється більш докладними офлайн-картами. Вміє прокладати маршрути без підключення до інтернету. Є приємний бонус навіть для поціновувачів піших подорожей та велосипедистів – прокладає маршрути для них в тому числі. 
  3. Waze цікавий застосунок для спільноти водіїв, які допомагають один одному в дорозі. Програма повідомляє про ДТП, поліцейські пости та інші дорожні проблеми водіїв в реальному часі. Це незамінний помічник для тих, хто хоче завжди бути в курсі всіх справ на маршруті.

Але щоб вибрати свій кращий застосунок для навігації, потрібно визначитись з головними завданнями, які він мусить розв'язувати: знаходження маршрутів в об'їзд заторів, пошуки потрібної вулиці у місті чи для подорожей.

Як вибрати свій мобільний застосунок 

Такі програми повинні бути швидкими, точними та зі зрозумілим інтерфейсом, бо це не просто пошук потрібної вулиці. Сучасні версії повідомляють водіям про затори та інші зміни в режимі реального часу. Це скіли, які роблять застосунки незамінними для поїздок по місту. 

Є навігаційні програми з мультиможливостями, які поєднують оптимальні маршрути для водіїв та пішоходів. Вони корисні тим, хто бере електрокари у прокат для важливої поїздки, але цікавляться й пішими маршрутами.

Mail