Небезпечні поломки авто та їх діагностика

Небезпечні поломки авто та їх діагностика

Багато пішоходів стали водіями задля економії часу, мобільності та комфорту. Але є й інші нюанси, пов'язані з безпекою, які варто враховувати автомобілістам.

Небезпечні поломки авто: ризики на дорозі та як їх уникнути

Водій відповідальний за стан свого транспортного засобу. Щоб несправності автомобіля не стали причиною ДТП, важливо постійно контролювати:

  1. Шини – без гриж та тріщин, з нормальним тиском і протектором достатньої глибини (відповідно до сезону). Від цих чинників залежить зчеплення з дорожнім покриттям, а відтак – керованість і гальмівний шлях автомобіля.
  2. Гальмівні колодки, диски та барабани – ступінь їх зношеності часто можна визначити візуально. Треба слідкувати й за звуками, які виникають під час натискання гальмівної педалі. Скрегіт – привід терміново звернутися до майстра.
  3. Рівень рідин: оливи у двигуні (перевіряти щупом і не чекати, коли засвітиться індикатор), охолоджувальної та гальмівної рідин, рівень трансмісійного мастила в коробці передач (особливо в автоматичній).
  4. Ступінь зношеності ременя газорозподільного механізму – якщо він обірветься, збій чи зупинка цього механізму і проблеми з мотором гарантовані.
  5. Герметичність паливної системи – треба перевіряти, чи немає плям під машиною і регулярно оглядати трубки, патрубки, шланги (потрапляння навіть невеликої кількості бензину під капот може спричинити загоряння).
  6. Стан очисників скла та світлових приладів.

Будь-яка зміна цих параметрів потребує негайної діагностики в сертифікованому автосервісі.

Небезпечні поломки авто та їх діагностика

Точна діагностика поломки авто

Під час повної діагностики за допомогою спеціального обладнання виявляють та встановлюють причини механічних та електричних несправностей автомобіля.

Обов’язково потребують діагностики:

Проте не варто чекати збоїв в роботі, аби звернутися до сервісу. Дотримання графіків сезонного та планового ТО – запорука надійної експлуатації автомобіля.

Як стати автомобілістом

Можна придбати авто в салоні або «з рук». Ще варіант – скористатися сучасною привабливою послугою лізинг авто, коли клієнт отримує у користування транспортний засіб та супровідні послуги (страхування, оформлення документів, консультування). І все це без заставного забезпечення.

А ще компанії з оренди та лізингу автомобілів пропонують на продаж авто після лізингу. Це можливість придбати транспортний засіб, першим і єдиним власником якого була ця компанія, а її менеджери користувалися автомобілем з дотриманням корпоративних правил безпеки водіння. 

Технічне обслуговування

Компанія AVIS leasing бере на себе всі технічні питання, пов'язані зі станом автомобіля.  Всі автомобілі видаються в лізинг абсолютно новими, технічно справними та після повного технічного огляду. Під час всієї експлуатації автомобіля, компанія організовує ТО на офіційних станціях.

Mail