Оренда авто для виїзду за кордон: неабиякі фінансові переваги та гнучке планування маршруту подорожі

Оренда авто для виїзду за кордон: неабиякі фінансові переваги та гнучке планування маршруту подорожі

Ситуацій, за яких доводиться винаймати авто, багато: коли власна машина в ремонті, якщо потрібно вільно пересуватися в чужому місті чи є бажання протестувати вибрану модель перед купівлею. А чи можна взяти машину в оренду для виїзду за кордон? Це запитання турбує багатьох, адже воно розв'язує проблему особистого транспорту в іншій країні.

Вигідна оренда авто для виїзду за кордон – одна з послуг мобільності компанії AVIS Україна

AVIS Україна – представництво міжнародної компанії, основними послугами якої є лізинг, коротко- та довгострокова оренда авто для фізичних осіб, компаній, неурядових організацій. Клієнти, які планують на орендованій машині перетинати кордон, мають зарезервувати її заздалегідь, сповістити менеджера, які країни ви плануєте перетинати та, якщо можливо, зазначити дати в’їзду й виїзду. Так співробітники компанії встигнуть оформити документи:

Важливо, щоб клієнт ретельно ознайомився із правилами й умовами прокату.

Оренда авто для виїзду за кордонмає низку переваг порівняно навіть із подорожжю власним авто. Так, коли свій автомобіль вийде з ладу в іншій країні, водій залишається без транспортного засобу. Коли ж під час закордонної поїздки зламається орендоване авто, водієві потрібно лише зателефонувати компанії, що надає послуги прокату. Її представники розв’яжуть питання заміни машини, за потреби зв’яжуться зі страховою компанією. Словом, зроблять усе для того, аби забезпечити подальшу свободу пересування територією країни.

Сучасний електрокар для закордонної подорожі: сотні кілометрів без підзарядки та шкоди для довкілля

Найчастіше клієнт вибирає не саму модель автомобіля, а групу, наприклад, малогабаритні авто, представлені в категоріях Economy, Comfort, Hybrid, середньорозмірні – Comfort, City Crossover, повнорозмірні – Business, Luxury. Клієнт для користування отримує авто з вибраної групи відповідно до своїх побажань.

Особливо популярними є електрокари у прокат. Це тренд нашого часу, адже вони:

Лізинг авто – чудове рішення для випадків, коли передбачається тривале використання машини. Перевагами послуги є швидке та просте оформлення, рівномірні платежі, менший пакет документів порівняно з оформленням автокредитів. Це сучасний і найшвидший спосіб отримати автомобіль для бізнесу чи приватного користування.

Mail