Паркування для новачків: стратегії та поради з паркування в складних місцях

Паркування для новачків: стратегії та поради з паркування в складних місцях

Кожен третій дорослий українець має посвідчення водія, а якщо ще ні, то бажає його отримати. Такий ажіотаж пов’язаний із перевагами наявності власного транспорту та незалежності від громадського, що часто буває незручним, повільним, з непродуманим графіком. Жінки та чоловіки навчаються в автошколах, складають іспити з теорії та практики, щоб чимшвидше оформити омріяний документ. Звісно, профільні навчальні заклади дають усі необхідні знання щодо водіння, проте іноді у водіїв-новачків виникають типові проблеми «в полі», наприклад, із паркуванням.

Поради для швидкого паркування для новачків

Для легкого виконання маневру не достатньо знати правила паркування, необхідно зважати на габарити транспортного засобу та розмір паркувального місця. Та все ж небагато водіїв можуть похвалитися успішним паркуванням із перших разів. Проте постійне відпрацювання навичок та отримання певного досвіду дає змогу опанувати цей маневр швидко та якісно. Паркування може бути різним:

Усі різновиди вимагають від керманича певної точності розрахунків. Як показує практика, найскладніше водіям без досвіду дається паралельне паркування. Проте навчившись та відточивши навички, водії можуть виконати його навіть в умовах дуже обмеженого простору. Для вдалого маневру обов’язково треба виконати кілька дій:

  1. Правильно налаштувати бічні дзеркала та дзеркало заднього виду.
  2. Оцінити відстань між автомобілями та постійно стежити за нею.
  3. Припаркуватися способом заднього ходу за всіма опанованими правилами.

Коли водій уже запаркувався, іноді виникає необхідність трішки підкоригувати розташування авто. Це можна зробити за допомогою коротких рухів уперед або назад із невеликими обертами керма.

Паркування для новачків

Де можна паркуватися

Зазвичай місця, де дозволено паркуватися, позначаються спеціальними знаками дорожнього руху. Але дуже часто водії утворюють стихійні паркування, наприклад, біля невеликих магазинів, краю тротуару, перед під’їздом тощо. Дуже важливо, аби припарковані автівки не створювали перешкод для руху іншого транспорту. Це стосується насамперед місць з обмеженим простором, наприклад, великих житлових кварталів. Часто між багатоповерхівками дійсно мало місця, тому для водіїв є певні правила паркування автомобілів біля житлових будинків.

Власна автівка – завжди легко з Avis

Як досвідченим водіям, так і новачкам важливо мати власний автомобіль. Однак не кожна людина може дозволити собі одразу придбати машину після здачі іспиту на права. Тому компанія Avis Leasing надає зручні послуги для автомобілістів, такі як лізинг авто та довгострокова оренда за доступними цінами. Зокрема, прихильники екологічного транспорту можуть узяти електрокари у прокат на вигідних умовах. Скориставшись послугами Avis Leasing, кожен клієнт відчує переваги керування новітніми автівками, отриманими без зайвого клопоту.

Mail