Плюси авто у лізинг: чому це краще, ніж купівля?

Переваги авто у лізинг

Плюси авто у лізинг: чому це краще, ніж купівля?

Як альтернативний спосіб придбання автомобіля все активніше розвивається послуга отримання авто в лізинг. Це варіант не передбачає внесення повної суми за авто. Фізична чи юридична особа може розподілити витрати на 2–5 років невеликими платежами, які попередньо визначаються згідно з контрактними умовами. Які ще є плюси купівлі авто у лізинг, та чому цей формат набирає популярність в Україні?

Лізинг авто: як ви можете заощадити гроші та отримати більше вигоди

Авто в лізинг приватним особам надається за привабливими умовами. Вигода полягає у тому, що покупцеві не потрібно відразу вносити повну вартість автомобіля. Також відсутні різноманітні комісії та інші приховані платежі. Серед вигд лізингу можна відмітити основні:

  1. базовий пакет включає оформлення страхування, технічне обслуговування, заміну шин, оформлення документів та деякі інші послуги, які бере на себе лізингодавець;
  2. автомобіль надається без першого внеску, ви сплачуєте при його отриманні 4 місячних платежі за користування: за перший місяць і три фінальних місяці (як гарантійний платіж);
  3. попередньо встановлені умови контракту залишаються незмінними протягом всього терміну лізингу, незалежно від економічних обставин;
  4. попередня кредитна історія та фінансові можливості покупця не враховуються.

Лізинг авто як альтернатива традиційному володінню автомобіля: розглядаємо всі аспекти

Переваги лізингу лежать не тільки у фінансовій площині:

Оплата за користування автомобілем в лізинг здійснюється в національній валюті. Однак, сума може бути еквівалентом доларів США.

Продаж авто після лізингу – умова не обов’язкова. Клієнт може відмовитись від викупу транспортного засобу, якщо йому з певних причин це не потрібно. У нього є можливість у будь-який момент розірвати угоду та припинити виплати. Якщо було прийнято рішення придбати авто після завершення угоди лізингу, тоді від вартості віднімається сума попередньо сплачених внесків.

Оцінюючи плюси та мінуси авто у лізинг, можна прийти до однозначного висновку, що переваги переважають над недоліками цього варіанту. Він є актуальним, враховуючи нестабільну економічну ситуацію в Україні, зовнішні загрози та фінансові можливості громадян. Навіть якщо ви не володієте значними фінансовими заощадженнями, з послугою лізингу можете користуватись автомобілем мрії та у майбутньому стати його власником.

Mail