Як вибрати автомобіль в лізинг

Як вибрати автомобіль в лізинг

Лізинг авто дає можливість сплачувати мінімальні місячні платежі. Лізинговий ринок представлений тисячами моделей автомобілів у різних категоріях – від міських малолітражек до мінівенів на різних типах двигунів, в тому числі, електрокари. Це може викликати складнощі, тому варто ознайомитись з декількома рекомендаціями, як вибрати автомобіль новачкові.

Практичні поради для новачків: як вибрати надійний та бюджетний автомобіль

Щоб вигідно вибрати авто у лізинг приватним особам, потрібно перед оформленням договору чітко розуміти, які у вас вимоги до транспортного засобу. У автопарку компанії Avis представлені моделі з наступними характеристиками:

При виборі автомобіля у лізинг варто враховувати власні фінансові можливості, адже потрібно буде вносити регулярні платежі. 

Поради від AVIS: ТОП автомобілів для новачка

Новачкам, які вибирають свій перший автомобіль, рекомендовано звернути увагу на моделі з простим керуванням за доступну ціну. Серед широкого асортименту в автопарку краще сконцентруватись на автомобілях від перевірених брендів, серед яких Volkswagen, Toyota, Ford, Skoda та інші.

Перевагу слід надавати автомобілям з автоматичною коробкою передач, адже новачок зможе швидше прилаштуватись до керування. Серед цікавих моделей можна виокремити:

  1. Toyota Corolla 2022 року випуску з бензиновим двигуном 1,8 літри та кузовом седан;

  2. Peugeot 301 2020 року випуску з бензиновим двигуном, переднім приводом

  3. Або будь-який інший автомобіль, який ви оберете самостійно.

Більшість машин у автопарку оснащена сучасними технологіями, у тому числі подушками безпеки, сенсорними кнопками управління, електроприводом підняття скла тощо. З таким набором інноваційних механізмів поїздка не викличе складнощів та принесе масу задоволення, як водієві, так і пасажирам. Якщо дотримуватись порад, як правильно брати в оренду автомобіль, ви станете власником авто своєї мрії.

Покупка авто після лізингу – це окрема можливість придбати автомобіль, яким користувався лізинговий клієнт. Такий автомобіль був придбаний, як правило, новими у офіційних дилерів, його власником була лізингова компанія. Такі автомобілі могли бути закріплені за менеджерами компаній, для який ми сформували автопарки.

Такі автомобілі обслуговуються на офіційних СТО, мають прозору технічну історію. Для покупців - юридичних осіб, ПДВ включений у вартість. 

Mail