Чи можливий лізинг авто без первісного внеску?

Чи можливий лізинг авто без первісного внеску?

Наявність власного автомобіля є дуже важливим аспектом для сучасної людини, за його допомоги вона підкорює час, отримує свободу руху та гнучкість у плануванні маршрутів. Крім того, автівка є частиною іміджу, що несе позитивне враження про власника та підкреслює його статус у суспільстві. Проте в умовах теперішніх реалій не кожен українець має достатньо коштів, щоб придбати транспортний засіб. У подібних випадках справжньою знахідкою є компанії, які пропонують своїм клієнтам лізинг авто без первісного внеску.

Шлях до мобільності без початкового внеску лізингу автомобіля

Лізинг авто набуває дедалі ширшого розповсюдження через свою зручність. У оформленні цих угод зазвичай беруть участь три сторони: лізинговий об’єкт, лізингодавець та лізингоодержувач. Цей спосіб придбання майна відрізняється від купівлі в кредит наявністю суттєвих переваг, бо він:

  1. Гарантує гнучкість оплати.
  2. Збільшує терміни фінансування та знижує відсоткову ставку.
  3. Зменшує початковий платіж.
  4. Робить можливим продаж авто після лізингу.
  5. Оформлюється швидко та просто.

Зручність укладання таких угод у тому, що лізингова компанія зазвичай пропонує додаткові послуги, які спростять турботи орендаря. Сюди входять сервісне обслуговування, спілкування зі страховиками, відшкодування шкоди. Звісно, такі опції доступні за додаткову плату.

Компанія AVIS надає сучасні та зручні послуги у вигляді таких типів договірної оренди, як оперативний лізинг та економлізинг. Кожен різновид має свої переваги, зважаючи на потреби клієнта. Також можлива довгострокова оренда авто. Під час укладання угоди фахівці компанії обов’язково продіагностують можливості орендаря, допоможуть обрати відповідний транспортний засіб та обговорять з ним усі умови спрощення вимог повернення коштів. Існують випадки, коли менеджери надають клієнтам можливість взяти авто у лізинг без внеску, який зазвичай необхідно сплатити під час укладання подібного договору фінансування інвестицій.

Чи можливий лізинг авто без первісного внеску?

Лізингова свобода: отримайте своє авто в лізинг без внеску та стресу!

AVIS Leasing завжди йде назустріч своїм клієнтам. Компанія пропонує велику кількість зручностей під час укладання угоди, серед яких:

Компанія готова співпрацювати з різними за фінансовим забезпеченням українцями, може розглянути певні випадки взаємодії та надати у лізинг автівку без першочергового внеску.

Це не єдина зручна послуга для клієнтів AVIS Leasing. Шаленою популярністю користується також прокат електрокарів, зважаючи на екологічність цього транспорту. Щоб взяти електромобіль в лізинг, необхідні бажання та звернення до спеціалістів компанії. Якщо ви вже давно мрієте подорожувати, використовуючи безпечний для довкілля транспорт, придбаний на вигідних умовах, то вам неодмінно до AVIS Leasing.

Mail