Куди поїхати на вихідні: 10 напрямків на авто

Куди поїхати на вихідні: 10 напрямків на авто

Корективи в мандрівки українців внесла пандемія 20-го року, а російська воєнна агресія змусила шукати нові можливості для дозвілля та оздоровлення дітей. Тож подорож Україною на авто нині є одним із найбільш безпечних видів туризму. Спробуємо зʼясувати, куди поїхати на вихідних для вдалого відпочинку.

Куди сьогодні можна поїхати на вихідних в Україні

Куди сьогодні можна поїхати на вихідних в Україні

Сучасний лізинг авто відкриває великі можливості для подорожей. Можна відвідати:

  1. Київ. Серце України та його міцна фортеця. Андріївський узвіз, Золоті Ворота, Києво-Печерська Лавра, Будинок із химерами, Софіївський собор — все це можливо відвідати всього за один день.
  2. Околиці столиці. Можна зупинитися в історичному районі Конча-Заспа, який приваблює лісами, санаторіями та тренувальними оздоровчими базами, заглянути в Межигір'я, розташоване біля Дніпра, завітати до унікального національного музею Пирогово просто неба, заглянути в невеличке село Ясногородка на страусову ферму.
  3. Черкаси. Якщо ви живете в Києві, питання, куди поїхати в Україні на вихідні, навіть не постає, адже Черкащина от-от за плечима. Це центр українського козацтва та душа країни. Обласний краєзнавчий музей, меморіал Слави, Черкаський міський парк «Сосновий бір» та дивовижні краєвиди Дніпра приваблюють багатьох туристів, особливо сімʼї з дітьми.
  4. Чигиринщина. Досить вдала ідея — проїхати в бік Чигирина, відвідати Холодний Яр і Суботів, подивитись на Дуб Максима Залізняка, якому понад 1000 років.
  5. Умань. Невеличке місто знамените націона́льним дендрологі́чним парком «Софі́ївка». Якщо ви не знаєте, куди поїхати на вихідні з дітьми, цей шедевр світового садово-паркового мистецтва — слушний вибір. Особливо красиво тут у вечірній час, коли незабутніми переливами грають знамениті фонтани.
  6. Вінниця. Тут знаходиться найбільший в Європі плавучий фонтан. А ще — Музей Пирогова, водонапірна вежа, обласний краєзнавчий музей, і це тільки невеликий перелік цікавих місць Вінниччини.
  7. Хмельницький. Дендропарк «Поділля», фонтан з лелеками та жабами, ботанічний сад Хмельницького національного університету, Майдан Незалежності, собори та костели є вишуканою красою цього міста.
  8. Львів та його околиці. Сучасні електрокари у прокат надають можливість відвідати й більш віддалені міста. Розпочати свій маршрут можна зі Львова. Тут кожен знайде для себе те, що йому до вподоби. Випивши чашку кави у Львові, можна відвідати найвідоміші замки Львівської області — Олеський, Підгорецький та Золочівський. Зведені в 14-17 ст. за своїх часів вони були королівськими резиденціями та надійними фортецями. 
  9. Стародавні замки Закарпаття. В Ужгороді на вас чекає знайомство із фортецею ХІ ст. «Замок Паланок» у Мукачево та романтичною фортецею «Сент-Міклош» у Чинадієво. Це місця, які увібрали в себе силу Карпат і незламність місцевих жителів.
  10. Привабливі місця Західної України. Завітавши до Кам'янець-Подільська, можна оглянути фортецю, де знімався фільм «Тарас Бульба», та ще відвідати тріумфальну арку, садиби, собори, турецький бастіон і церкви. Далі можна переїхати до міста Хотин. Тут знаходиться одне із семи чудес світу — Хотинська фортеця, датована VI ст.

Приваблива довгострокова оренда авто відкриває великі можливості для внутрішнього сімейного туризму з дітьми.

Mail