Лізинг авто: як розрахувати вигідні умови та відсотки

Лізинг авто: як розрахувати вигідні умови та відсотки

У стрімкому ритмі життя сучасних українців автомобіль давно перестав бути розкішшю, а набув статусу найрозповсюдженішого засобу пересування. Проте не кожен пересічний громадянин може собі дозволити придбати нову машину. В таких випадках на допомогу приходить можливість придбати авто в лізинг. Велика кількість компаній наразі пропонує подібні послуги. Щоб визначитися з компанією-надавачем послуг, необхідно розрахувати лізинг авто за запропонованими умовами.

Практичні підходи до розрахунку автолізингу та оптимізації витрат

Послуга набуває все більшого розповсюдження. Це й не дивно, бо така форма оренди – дійсно зручний варіант. Оформлюючи угоду, орендар сплачує перший внесок в установленій сумі, а потім впродовж певного проміжку часу сплачує визначену плату. Клієнт може сміливо користуватися лізинговими машинами, а після виплати останнього платежу майно переходить до нього у власність. Зазвичай сума щомісячних виплат набагато нижча, ніж пропонують кредитні установи.

Лізинг авто: як розрахувати вигідні умови та відсотки

Чимало задоволених українських лізингоодержувачів відзначають компанію Avis як надавача найякісніших послуг такого типу. Компанія пропонує широкий спектр пропозицій: від денного прокату до оренди на декілька років. Усі охочі скористатися такою послугою, мають змогу звернутися на сайт avisleasing.com.ua та дізнатися, як розрахувати лізинг на авто зручним способом. Avis Leasing пропонує безліч доступних варіантів оренди транспортних засобів, серед яких є такі:

  1. Довгострокова оренда авто від 1 до 12 місяців з повним страховим покриттям та технічним супроводом.
  2. Оперативний – з повними сервісним супроводом.
  3. Економ – передбачає гнучкі умови угоди.

Клієнти компанії також зазначають, що всі транспортні засоби в автопарку мають відмінний технічний, зовнішній стан та не старіші за 4 роки. Серед вигідних послуг в Avis є можливість отримати електромобіль в лізинг. Знаковим є й те, що компанія пропонує прокат електрокарів, які вже були у користуванні, тому матимуть нижчий щомісячний платіж. Avis Україна пропонує також продаж авто після лізингу, вони мають усю необхідну документацію із зазначенням технічного стану та страхової історії.

Умови лізингу авто: як знайти найвигідніші варіанти

Сучасні лізингові компанії пропонують різноманітні зручні орендні умови, які включають низку додаткових опцій. В Avis можна виділити такі переваги, як передача автомобіля в день оформлення орендних паперів, технічне обслуговування та можливість вибрати транспортний засіб на заміну. Визначившись з бажаною моделлю, можна легко розрахувати машину в лізинг, проаналізувавши такі критерії:

Потенційні орендарі, яким важко точно розібратись, як розрахувати відсотки по лізингу, мають змогу звернутися на сайт компанії Avis, де консультанти легко знайдуть необхідну інформацію. За необхідності можна замовити допомогу кваліфікованого фахівця компанії, який надасть консультативну допомогу за запитом клієнта.

Mail