Як підготувати автомобіль до довготривалої подорожі з AVIS Україна

Як підготувати автомобіль до довготривалої подорожі з AVIS Україна

Довгострокова оренда автомобіля стає нині популярною. Коли ви збираєтеся в далеку подорож, ця послуга є найбільш рентабельним і зручним рішенням. В Україні довгострокова оренда авто від AVIS — це гнучкість тривалих взаємовідносин. У статті розглянемо, як підготувати автомобіль до довготривалої поїздки.

Оренда авто на далекі поїздки літом: чек-лист для водія

Якщо у вас є довгострокові плани подорожей, або вам просто потрібен транспортний засіб на заміну, оренда або лізинг авто — ідеальне рішення. AVIS пропонує можливість заощадити гроші. Оскільки чим довше ви орендуєте, тим більше ви економите.

Завдяки широкому асортименту автомобілів і високоякісному обслуговуванню довгострокова оренда є простою та економічно ефективною. Окрім цього, сервісна служба автопрокатної компанії завжди перевіряє автомобіль перед тим, як видає його вам на технічну справність і ви можете бути спокійними в дорозі. Проте будь-яка поїздка на далекі відстані на авто потребує ретельної підготовки. Якщо ви орендували автомобіль на довгий термін чи взяли його в лізинг, то завжди орієнтуйтесь на стандартний чек-лист. Перевірте:

  1. Справність усієї світлової індикації, фар далекого та ближнього світла.
  2. Цілісність шин та їхню пружність  
  3. Ефективність запуску двигуна
  4. Наявність в баку достатньої кількості омивача скла.
  5. В теперішній ситуації в Україні, варто не опускати рівень пального до нуля, завжди заправляти автомобіль ще до повного спустошення баку

Орендований автомобіль у далеку подорож — чудова нагода спробувати щось цікаве для водіння та поринути у нову пригоду.

Як підготувати автомобіль до довготривалої подорожі з AVIS Україна

Автомобіль для далеких поїздок в зимовий період

До зимових подорожей машиною потрібно готуватися більш відповідально. У холодну пору року помилка в дорозі може коштувати життя. Одна з головних заповідей — тримати повний бак. Як тільки бачите заправку — долийте бензин. У жодному разі не потрібно опускати стрілку бензобака до нуля. Якщо, наприклад, у машини проб'є колесо, то ви хоч зможете зігрітися.

Перевірте запасні колеса, склад набору інструментів. Зазвичай, цей набір надає вам в подорож автопрокатна компанія. Перед дуже тривалою поїздкою обов'язково попросіть автопрокатника пройти техогляд. Зверніть увагу на підвіску та гальмівну систему. Нехай фахівці перевірять днище кузова. Та перевірять рівень олій та фільтри.

Що обов'язково взяти з собою у далеку поїздку

Якщо ви орендуєте автомобіль для далеких поїздок Україною, вам допоможуть оформити договір і страховку. Проте є моменти, про які слід подбати самостійно. Зокрема, варто підготувати в дорогу:

Підготовка до дальньої поїздки на авто вимагає ретельного планування, особливо якщо йдеться про електрокари у прокат. Перш за все, важливо перевірити стан батареї та запланувати маршрути з урахуванням зарядних станцій. При виборі електромобіля для оренди слід звернути увагу на модель, що забезпечує достатній запас ходу. Не забудьте взяти з собою всі необхідні документи, зокрема договір оренди та страховий поліс. Ретельна підготовка допоможе уникнути неприємних сюрпризів і зробить вашу подорож комфортною та безпечною.

Mail