Правила економного водіння та оптимізація фізичного зносу автомобіля

Правила економного водіння та оптимізація фізичного зносу автомобіля

Кожен власник автомобіля мріє, щоб його транспортний засіб завжди був «на ходу» та не зазнавав негативних змін. Сучасні автівки максимально зручні, економні, якісні та витривалі, як порівнювати зі старими моделями. Вони довго служать своїм власникам за умови дотримання ключових правил експлуатації транспортних засобів. Не секрет, що під час вибору та придбання машини, кожен автомобіліст звертає увагу не тільки на зовнішній вигляд, набір функцій і рік випуску, а ще й на витрату пального під час їзди. Іноді паливна ефективність стоїть для водія на першому місці. Відповідно, з’являється питання: як економити паливо без шкоди для автомобіля.

Правила економного водіння: що таке eco drive

Останнім часом досить розповсюдженою стала манера кермування під назвою eco drive. Ця тенденція складається з низки правил, дотримання яких допомагає істотно економити пальне під час руху та робить експлуатацію дешевшою. Загалом поняття заощадження палива ґрунтується на розумінні деяких фізичних процесів та їхньому умілому використанні під час руху. Виділимо декілька найефективніших правил:

  1. Використання інерції (так званого накату) для зниження витрат бензину.
  2. Підтримання оптимальних обертів двигуна та відповідної передачі.
  3. Планування маршруту, щоб уникати різкого гальмування та прискорення.
  4. Виконання плавного розгону.
  5. Вибір якісного пального.

Важливо зважати на вагу автівки та техніку безпечного керування нею. Не зайвою буде регулярна перевірка тиску в колесах та стану машини загалом.

Правила економного водіння: що таке eco drive

Чи можливо зменшити фізичний знос автомобіля

Хороший стан механічної частини автівки забезпечує регулярний технічний огляд та обслуговування. Відповідно, це зменшує коефіцієнт фізичного зносу автомобіля. Бажано дотримуватися рекомендацій виробника щодо заміни мастила, регулярності перевірки та підкачування шин, моніторингу стану електричних компонентів, діагностики гальмівної та охолоджувальної системи. Також зменшити рівень зношення транспортного засобу допоможе:

У будь-якому разі кожна автівка довго залишатиметься в доброму стані за умови дбайливого водіння та регулярного технічного обслуговування.

Економні автомобілі, які служитимуть довго

Кожен автомобіліст мріє мати автівку, що повністю відповідатиме його вподобанням, буде економною та довговічною. Безперечно, термін експлуатації транспортного засобу залежить від власника, проте не менш важливим є вибір якісного автомобіля. Компанія Avis Leasing пропонує лізинг авто з дотриманням усіх зобов’язань, передбачених угодою. Клієнтам Avis доступна така послуга, як довгострокова оренда авто з опцією подальшого викупу. А любителям екологічного водіння завжди доступна можливість узяти електрокари у прокат на вигідних договірних умовах.

Mail