Що потрібно, щоб взяти авто в лізинг

Що потрібно, щоб взяти авто в лізинг

Лізинг автомобілів – це популярний інструмент, який дозволяє зберегти свої накопичення на транспорт у себе, а також позбутись усіх питань, пов’язаних із обслуговуванням цього транспорту, перекладаючи їх на професійну лізингову компанію, наприклад, Avis Україна, на умовах поетапного внесення місячних платежів. Перевагою даного різновиду користування транспортом у порівнянні з орендою є:

  1. можливість обрати та замовити новий автомобіль із салону, скомплектований під себе;
  2. повний сервіс із обслугування автомобіля від купівлі, реєстрації до ТО, заміни шин і так далі;
  3. оптимальна вартість щомісячних платежів, як правило, менша ніж при оренді;
  4. можливість викупити автомобіль після завершення угоди чи відмовитись від цього рішення або поміняти автомобіль на новий.

Отримання автомобіля в лізинг: необхідні умови та критерії

Авто в лізинг надаються як юридичним, так і фізичним особам. Завдання лізингу для юридичних осіб, тобто, організацій, компаній підприємств – підвищити їх конкурентоспроможність за рахунок ефективного розподілу ресурсів на транспортні потреби та надати їхнім працівникам позитивний досвіт користування автомобілем, отриманим в лізинг.

Наприклад, Avis Україна уже 25 років формує для великих компаній цілі парки на сотні автомобілів з повним сервісом. 

Що стосується приватних осіб, то їм компанія надає автомобілі в приватний лізинг у вигляді продукту, названого AvisMax.  

Це коли приватна особа може сама обрати собі бажаний автомобіль із салону чи з парку вживаних автомобілів Avis, компанія купує чи надає такий автомобіль разом із повним сервісним обслугуванням його all inclusive за щомісячні платежі. Таким чином, приватна особа може вкладати кошти в себе, в родину чи у свою справу, а лізингова компанія забезпечує автомобілем та піклується про нього, надаючи максимально повний пакет обслуговування.

Кожна угода оформлюється на індивідуальних прозорих умовах, відповідно до яких встановлюється розмір щомісячних платежів, тривалість договору, інші показники.

Отримання автомобілю в лізинг проходить за наступними етапами:

  1. вибір автомобілю з переліку транспортних засобів, які доступні для лізингу (можна вибрати авто за категорією та характеристиками, в тому числі взяти електромобілі у лізинг);

  2. формування індивідуальної угоди залежно від особливостей клієнта – для приватних осіб та компаній умови будуть різними;

  3. збір та надання лізингодавцю необхідного пакету документів;

  4. перевірка документації та затвердження умов договору;

  5. внесення першого платежу та розробка плану подальших виплат.

Після підписання договору лізингоодержувач може вільно користуватись транспортним засобом, при цьому лізингодавець бере на себе зобов’язання щодо оформлення страхового полісу та технічного обслуговування авто. Після внесення останнього платежу можна викупити автомобіль. Продаж авто після лізингу здійснюється за умови виплати його встановленої вартості без урахування суми, яка вже була сплачена за лізинговою угодою.

Які документи необхідні для придбання авто в лізинг

Відзначимо перелік того, які документи необхідні для покупки авто в лізинг:

Лізингодавець залишає за собою право запросити від лізингоодержувача інші документи. Документи, які потрібні для авто в лізинг, надаються перед підписанням угоди.

Мінімальна кількість того, що потрібно для лізингу авто, робить цей інструмент все більш популярним. В Україні лізинг працює не так давно, як в США та країнах Західної Європи, однак тисячі фізичних та юридичних осіб вже встигли скористатись його перевагами. Особливо цей формат зручний компаніям, які на початку свого існування не можуть купувати транспорт за повною вартістю через брак коштів.

Лізингова угода дозволяє їм зекономити, вносити невеликі платежі, які суттєво не вплинуть на бюджет. Згодом вони зможуть викупити автомобіль за привабливою вартістю.

Mail