Екологічно чистий лізинг автомобілів – вигідно і сучасно

Екологічно чистий лізинг автомобілів – вигідно і сучасно

Лізинг – варіант для автомобілістів, які надають перевагу щомісячному внеску замість повної оплати вартості нового автомобіля. Навіть якщо ви завжди хочете керувати сучасною моделлю, лізинг авто – чудова альтернатива купівлі. Його можна порівняти з орендою: лізингоодержувач сплачує щомісячний лізинговий внесок. Розмір розстрочки залежить від моделі автомобіля, марки, комплектації та нової ціни. У сучасному світі все швидше набирає обертів екологічний лізинг авто.

Екологічний лізинг автомобілів: вигоди для бізнесу та планети

Вибрати собі електромобіль в лізинг – впевнено крокувати в ногу з часом. Це про турботу щодо екології планети, до себе і свого гаманця, бо це ще й вигідно. Екологічний лізинг електромобіля сприяє зменшенню викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище, що є дуже важливим аспектом екологічно відповідальної мобільності. Нарешті, вибираючи прокат електрокарів, ви можете орендувати машину, про яку могли тільки мріяти.

Avis в Україні дає змогу оформити екологічний лізинг на німецькі моделі Volkswagen ID.5 з автоматичною трансмісією.

Переваги екологічного лізингу авто:

Електрокари – вигідна пропозиція як для приватних власників, так і для бізнесу, бо користування такими машинами значно зменшують фінансові витрати.

Екологічно чистий лізинг: як зменшити викиди та зекономити кошти

Навколишнє середовище в Україні з кожним роком все більше потерпає від забруднень. Велику частину шкідливих речовин, а саме майже половину від усіх видів, атмосфера отримує від автомобілів. В середньому тільки чадного газу машина на традиційному пальному викидає близько 700 кг на рік. Беручи в екологічний лізинг авто, ви берете безпосередню участь у покращенні майбутнього планети. При екологічному лізингу приватні особи отримують:

Якщо є необхідність в автомобілі на тривалий термін, але ви не плануєте його купувати, довгострокова оренда авто саме для вас. Оренда на тривалий термін від Avis діє у багатьох містах України і має лише плюси:

Компанія Avis є першим, а також єдиним власником усіх автомобілів, які вона пропонує. Машини мають відмінні характеристики та якість, обслуговуються тільки у сертифікованих сервісних центрах. І ви маєте можливість придбати такий автомобіль. Компанія пропонує також продаж авто після лізингу. Приємним бонусом є й те, що юридичні особи, які купують машини в Avis, не сплачують ПДВ.

Екологічний лізинг авто – це про вибір та відповідальність, а екологічний лізинг в Avis – це ще й про надійність та якість.

Mail