Лізинг авто з обслуговуванням: як оптимізувати вартість сервісу авто

Лізинг авто з обслуговуванням: як оптимізувати вартість сервісу авто

Уявіть, що ви маєте автомобіль, насолоджуєтеся водінням, відчуваєте комфорт, швидкість, дорогу під колесами, повну свободу та незалежність, контролюєте свій час, вільні у виборі маршруту, музики та навіть температури в салоні. А ще й не маєте жодних проблем та витрат через утримання цього дива.

Думаєте, так не буває? Значить, ви просто не знаєте про лізинг авто з обслуговуванням, який передбачає довгострокову оренду автомобіля на потрібний вам термін, у вартість якої входить повний сервіс транспортного засобу лізингодавцем. Це чудовий спосіб зробити більш раціональними витрати на машину, позбавитися турбот щодо її утримання та ремонту.

Чим вигідний лізинг з обслуговуванням

Довгострокова оренда авто має декілька значних переваг. Щомісячна фіксована виплата дозволяє орендареві планувати бюджет, уникати фінансових форс-мажорів, а також скористатися перевагами гарантій виробника. А вони часто включають період безплатного ТО, ремонту та різноманітних вдосконалень. Деякі компанії додають у пакет послуг заміну витратних матеріалів і зношених деталей:

В лізинг авто надають нові або майже нові моделі, що означає використання під час їхнього виробництва найсучасніших технологій безпеки. Беручи авто в лізинг з ТО, орендар отримує доступ до оновлень від виробника, має змогу за бажанням легко поміняти наявну модель на іншу, більш досконалу.

Орендареві не потрібно турбуватися про депреціацію – зниження вартості машини через вік та технічні негаразди, адже це проблема лізингодавця.

Ще одна фінансова перевага – щомісячний платіж під час лізингу з обслуговуванням буде нижчим ніж платежі по банківському кредиту. Окрім заощадження фінансів, орендар зберігає час та нерви, які мусив би змарнувати на підтримання автомобіля у належному стані.

Орендовану машину можна коли завгодно повернути власнику без додаткових витрат.

Продаж авто після лізингу передбачає зниження вартості з урахуванням амортизації та пробігу, а клієнт має пріоритет у придбанні цього легковика.

Оптимальна вартість обслуговування під час лізингу авто

Визначити такий фінансовий показник можливо тільки у кожному окремому випадку, взявши до уваги й прокат електрокарів, адже врахувати треба декілька опцій:

Однак при різних вхідних даних незмінним лишається висновок: ви отримуєте нову машину з повним пакетом ТО і не турбуєтеся про непередбачені витрати на ремонт та інші необхідні процедури. Ви заощаджуєте не тільки гроші, а й час, насолоджуючись водінням і подорожами.

Кожен, хто наразі вирішує, купувати машину в кредит або взяти, наприклад, електромобіль в лізинг з повним сервісом, має пам’ятати: крім щомісячних виплат банку, доведеться відібрати із сімейного бюджету ще й вартість обслуговування авто, а це вже можуть бути подвійні витрати.

Mail