Лізингові компанії: вибираємо надійного партнера для бізнесу

Лізингові компанії: вибираємо надійного партнера для бізнесу

Довгострокова оренда з правом викупу, або лізинг авто, – один з популярних способів фінансування тих, хто не має власних коліс. Послуга проста та вигідна, часто нею користуються в Європі. Для України вона відносно нова – з’явилася у 1997 році. За якими принципами вибирати лізингові компанії, щоб отримати максимум користі від співпраці? Ділимося секретами успіху.

Лізингова компанія для вашого бізнесу: ключі до успіху та взаємовигідної співпраці

На теренах України працює чимало компаній, які пропонують послуги лізингу. Втім не кожна з них у змозі надати повний спектр обслуговування. Як знайти ту, яка максимально уважно та відповідально поставиться до потреб клієнта? На чому акцентуватися серед розмаїття пропозицій? Зрештою, яка лізингова компанія краща? Усі ці питання бентежать багатьох, але не так усе й складно.

Лізингова компанія для вашого бізнесу

Розкриваємо секрети вдалого вибору лізингової компанії для успішного бізнесу

Аби отримати максимальну вигоду, слід пройтися по чек-аркушу. Він допоможе уникнути помилок:

  1. Звертаємо увагу на фінансову стабільність (стійкість) компанії та статус самого майна (авто). Перевіряємо, щоб за останнім не тягнувся шлейф з банківських боргів, які унеможливлять користування автомобілем.
  2. Цікавимося досвідом роботи у даному сегменті ринку та репутацію – наскільки пильно добираються постачальники транспорту, як прискіпливо перевіряється документація перед укладанням угоди.
  3. Дізнаємося, які варіанти фінансування пропонуються лізинговою компанією, щоб довгострокова оренда авто була максимально вигідною; чи доступна функція технічного обслуговування у рамках угоди.

Це головні питання, зібравши відповіді на які, ви, як власник бізнесу, зможете убезпечити себе і свою справу від зайвих ризиків. Але перед тим треба пояснити, навіщо взагалі підприємствам та підприємцям така послуга, як лізинг.

Чому співпраця з лізинговими компаніями вигідна

Лізинг авто доступний не лише тим, хто тільки планує розвивати власну справу та потребує мобільності. Нею, як чудовим інструментом розумних витрат, давно користуються успішні компанії та бренди. Пояснення цьому у перевагах, які зводяться до найголовніших позицій:

У випадку, коли електромобіль в лізинг бере представник бізнесу, це робить його справу більш екологічно відповідальною, позитивно впливає на імідж. А якщо зазирнути на крок уперед, можна побачити тенденцію до збільшення на дорогах України (не говорячи про євроспільноту) електрокарів. Це цілком зрозуміло: у планах ЄС – повністю перейти на кліматично нейтральні машини з 2035 року. До слова, Avis Україна пропонує також прокат електрокарів на умовах лізингу.

Mail