Нове авто або б/у: всі за та проти

Нове авто або б/у: всі за та проти

Коли виникає необхідність придбати власний автомобіль, завжди виникають питання — купити нове авто або б/у, або ж краще взяти авто в лізинг, щоб уникнути проблем із довгостроковим обслуговуванням? Нова модель вабить блиском та прогресивними технологіями в комплектації. Вживаний транспортний засіб — більш привабливою ціною. Спробуємо розібратися, який варіант більш перспективний.

Купівля б/у авто: що потрібно знати

Коронавірус та війна призвели до того, що в ряді країн громадяни рідше купують нові авто, віддаючи перевагу бюджетним варіантам вторинного ринку. Основний недолік — ризик натрапити на шахраїв. Нижче наведено гайд проблем, які можуть мати вживані авто:

  1. Кузов — товщина шару фарби може вказувати на приховані дефекти, такі як іржа, корозія, битий метал.
  2. Геометрія — великі щілини між елементами авто можуть свідчити про спроби приховати пошкодження після аварії або невдалий ремонт.
  3. Двигун — потрібно перевірити стан головки блока циліндрів і прокладок, поршневі кільця та циліндри. Не повинно бути протікань масла або охолоджувача.
  4. Ходова — краще оглянути зі спеціалістом стан підвісок, колодок, гальм та балансування коліс.
  5. Трансмісія — звертаємо увагу на знос зчеплення (для механічної коробки передач), перемикання передач, плавність ходу.

Що робити, якщо немає часу та бажання занурюватись в технічні подробиці, а купити новий автомобіль не дозволяє бюджет? Адекватним рішенням буде довгострокова оренда авто при якій клієнт гарантовано сідає за кермо машини з фіксованим пробігом.

Нове авто або б/у: всі за та проти

Безпека з конвеєра: переваги купівлі нових авто

Оцінка переваг нового автомобіля є важливим кроком на шляху прийняття рішення, яке авто, нове або б/у, краще придбати. Основні з них такі:

  1. Наявність гарантії від виробника. В ній вказуються кількість місяців та пробіг. У більшості випадків регулярне технічне обслуговування та заміна масла входять до гарантійного пакета.
  2. Відсутність необхідності в ремонті. З новим автомобілем, якщо в ньому немає серйозних виробничих дефектів, ви не маєте проблем впродовж багатьох років. 

Ті, хто цінують екологічність, комфорт та час, можуть розглянути можливість взяти електромобіль в лізинг. Це чудовий спосіб зекономити, отримавши незалежність від цін на паливо. Лізинг забезпечує повне страхування, регулярні ТО, заміну та зберігання шин, доставлення та повернення автівки на СТО.

Яке ж авто варто купувати: нове або вживане?

Нове авто дасть вам ні з чим незрівнянне відчуття повного контролю над ситуацією. Не буде ніяких неприємних сюрпризів на дорозі та непередбачених історій із СТО. Що стосується вживаних автомобілів — незалежно від того, наскільки ретельно ви перевірите машину перед покупкою, вам все одно незабаром може знадобитися ремонт.

Якщо немає можливості придбати нове авто, а купівля б/в транспорту теж не виглядає перспективною, пропонуємо обрати прокат електрокарів як альтернативний, бюджетний та досить зручний варіант.

Mail